Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Nevěstinec – spodní patro

Fri Dec 23, 2022 8:23 pm
Místo kde každý najde slast – avšak za peníze. Na spodním patře se nachází levnější holky a méně honosné izby.
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Dec 27, 2022 7:24 pm
Radagon: Ah.....ah.....ahaa....ah.... *Ozývalo se hlasité dýchání, dokonce až lapání po dechu. Ne, nebyly to žádné vzdychy nějaké lehké dámy, která pracuje v nevěstinci. Šlo o zvuky dýchání, ba dokonce až lapání po dechu, které ze sebe vydával Radagon, když utíkal uličkami Desperu před jednou osobou. Utíkal před Bronxem. Co si budem, byla to jen otázka času, dokud ho Bronx najde, ale bylo to dřív, než to Radagon čekal. Byla to prostě naháněčka mezi Radagonem a Bronxem. Radagon měl docela náskok, ale už mu docházel dech. Potřeboval se někde schovat. Po pár kličkách prudce otevřel dveře od nějaké náhodné budovy, netušíc, že se jedná o nevěstinec a vpadl dovnitř. Bronx, ten se velmi rychle blížil. Hned jak Radagon vešel do budovy, tak se rozhlédl. Nezkoumal kde se to nachází, spíš hledal něco, čím může zabarikádovat dveře. U dveří bylo v košíku pár deštníků, tak si Radagon jeden vypůjčil a strčil ho mezi madla dvojdveří, které sloužili jako hlavní vchod, aby se nedaly otevřít. Radagon věděl, že si s tím Bronx poradí, tak tam nemohl zůstat. Vyběhl nahoru po schodech a zalezl do jednoho náhodného pokoje, kde za sebou zabouchl dveře a zamknul.* Ah....ah....ahaa....ah.... *Lapal po dechu a padl na kolena. Měl na sobě stále oblečení Patchese a kapuci měl přes hlavu a dýku schovanou v pouzdru nad zadkem a vrhací nože schované různě po těle. Jak stále lapal po dechu, tak se nahnul a přes klíčovou dírku sledoval, jestli s k němu náhodou neblíží Bronx, aby případně zase začal utíkat.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Dec 27, 2022 9:04 pm
*Po chodbe popred dvere za ktorými sa krčil Radagon v intervaloch prechádzali nahé či sporoodeté dámy všetkých možných rás a viedli so sebou zákazníkov, mohol to vidieť cez kľúčovú dierku. Ak sa Radagon rozhliadol po izbe v ktorej sa ukrýval tak mohol zbadať rôzne bičíky, putá, laná a iné pomôcky. Červené saténové obliečky na posteli nemohli chýbať a z okolitých izieb sa ozývali tlmené stony rozkoše - z toho všetkého mu muselo dôjsť kde je. Áno, Auriel žila v nevestinci kvôli zimnému slnovratu, ešte bola panna - čiže ju tie krvilačné monštrá cítili už na sto honov. Bola pre nich ako lákadlo, ako majáčik pre všetkých upírov, ktorí nemali problém isť po nej ani za bieleho dňa. Ukryť sa v nevestinci bolo teda veľmi rafinované. Tu je jej pach veľmi dobre zamaskovaný. Mala šťastie v nešťastí keď unikala pred upírom - vtedy sa sem dostala, vpadla síce oknom rovno do miestnosti kde usporadúval orgie Cal, jej osobný trýzniteľ, no na druhej strane jej umožnil aby sa tu do konca zimného slnovratu schovala a ešte jej bol ochotný všetko zaplatiť - teda okrem sexu. Vonku to nebolo bezpečné to si uvedomovala a tak teda na to pristúpila. Bola akurát na prízemí - vychádzala z kuchyne spolu s jej priateľkou Shae. Kto by bol kedy povedal, že jej prvá naozajstná priateľka bude neviestka.* Ako je možné, že stále nevedia nájsť moje oblečenie? S vašim oblečením predsa nemohlo len tak splynúť. *Posťažovala sa jej keď kráčala po schodoch. Šli spoločne do izby, ktorá patrila Shae a kde mali súkromie keď Shae mala voľno. Auriel tak mala istotu, že ju nebude Cal trýzniť v izbe, ktorú platil a v ktorej sa mala pôvodne zdržovať.* (Shae) Nesmutni v týchto šatách aspoň vynikne tvoja pekná prdelka. *Doberala si ju so smiechom a Auri siahla po kľučke - netušiac, že sa v izbe ukrýva jej starý priateľ.* Sklapni, Shae. *Zasmiala sa a odstrčila jej ruku keď chcela Auri capnúť po zadku. Na chodbe trochu šaškovali a teda mal Radagon chvíľu na to aby nedostal dverami po čele - ak ju teda využil.* (Shae) Snáď som vás neurazila, mylady. *Chichotala sa Shae - v ruke držala fľašu vína, chceli si urobiť pekný babský večer. Auriel stlačila kľučku a chcela vojsť do izby. Mala na sebe šaty, ktoré nezahaľovali veľkú časť jej tela... vlasy mala rozpustené a bola bosá. Shae bola oblečená ešte vyzývavejšie, vlasy mala rozpustené tiež a bola rovnako bosá.. na prvý pohľad vyzerali, že tu obe pracujú.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Dec 27, 2022 9:50 pm
Radagon: *Radagon pomalu ale jistě chytil zpátky dech a sledoval situaci skrze klíčovou dírku. Nakonec se rozhodl se spíš podívat, kde se to vlastně vůbec nachází. Porozhlédl se po místnosti a spatřil tam různé erotické pomůcky a tak a prostě celá ta atmosféra toho pokoje mluvila za vše. Celému tomu dopomohly i ty zvuky sténání z jiných místností a fakt, že po chodbě prošlo pár diskutabilně oblečených žen.* Bordel, no paráda... *Projel tu místnost a přemýšlel, co by se mu mohlo hodit. Ano, myslel hned na krádež. Šoupnul si do brašny pouta a lano. Věci, které se hodí vždy. Pak ale slyšel kroky, které se znova blížily k jeho pokoji. Byl asi až moc paranoidní a nedošlo mu, že někdo jako Bronx by měl asi mnohem mocnější kroky, ale to bylo jedno. V momentu, kdy uslyšel, jak osoba za dveřmi sáhla na kliku, tak věděl, že musí jednat. Okamžitě zalezl do skříně, kde bylo mnoho různých oblečků. Dvířka byly na typ žaluzií, takže se skrze ně dalo koukat ven a sám sebe tak nějak zakryl vším různým oblečením a nechal si prostor tak akorát na oko, aby koukal ven. Byl co nejvíc potichu, dokonce se i snažil dýchat tak, aby ho nikdo neslyšel.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Dec 27, 2022 11:56 pm
*Na slovách Shae sa len zasmiala, ani jedna z nich si už vzdychy z okolných miestností nevšímala.. po čase to človek filtruje ako keby to bol len šum potoka.* Ty ma už tak ľahko neurazíš. *Odvetila jej a posadila sa na posteľ tvárou ku skrini, no nedívala sa na ňu - nemala prečo. Prehodila si vlasy dozadu a vzala si od Shae čašu vína, ktoré im obom jej priateľka naliala.* (Shae)Neurazím ťa ani keď ti poviem, že ten chlapík čo za mnou chodí sa pýtal či by si sa ku nám nepridala na trojku? *Zazubila sa a Auri pri jej slovách zabehlo víno. Keď si odkašľala - urobila grimasu. Vieš čo... nie neuráža ma ani to. Nemá to v hlave v poriadku, veď sem chodí aj napriek tomu, že vonku besnia vlkodlaci a upíri. *Zasmiala sa a hodila na ňu pohoršený pohľad. Shae sa zasmiala a napila sa tiež, potom položila pohár na stolík vedľa postele a zazubila sa na Auri.* (Shae) No ale nebol prvý, vraj je o teba záujem.. hovorila mi to Ros. *Auriel teatrálne prevrátila očami a napila a vína.* Asi vyliezam z izby príliš často. Ach nevadí, verím tomu, že tí samovrahovia, ktorí sem chodia aj napriek riziku, že po ceste zomrú ... budú aj tak zabití. Ach.. toľká škoda, že prídem o nápadníkov. *Prehovorila s poriadnou dávkou irónie a urobila grimasu na ktorej sa Shae zasmiala.* (Shae) Nápadníkov máš aj tak viac než dosť. *Auriel sa po týchto slovách na Shae pozrela, trochu sa zamračila a očervenela.* Prosím prestaň. *Zazrela na ňu no Shae sa len doširoka usmiala, vzala Auri pohár z ruky a položila ho na stolík - potom Auri povalila na posteľ a smiala sa pri tom.* (Shae) Auriel, nezabúdaj na to čo som ťa všetko učila. Nemusíš sa viazať citmi, nemusíš byť zaľúbená - nič z toho nie je dôležité. Poddaj sa tomu pocitu, túžby a vášne a uži si so všetkými mužmi čo sa ti páčia. *Shae sa rozohnila a pri tom ako sedela na Aurinom páse zakrútila bokmi - na čom sa Auri trochu neveselo zasmiala a zakryla si tvár rukami.* Hoci s tebou vo veľa veciach nesúhlasím.. v tomto máš asi pravdu.. láska je na nič, city sú na nič. Na čo to je dobré? Niekoho si obľúbiš, začneš si myslieť, že by v tom mohlo byť niečo viac a on ti potom zlomí srdce alebo si odíde či zomrie. *Z Auri už trošku hovorilo víno, ktoré popíjali už v kuchyni. Shae sa zazubila.* (Shae) Správne! To je ono - a vďaka mne na teba tí muži nikdy nezabudnú. Už som ťa naučila skoro všetko čo viem... chceš dnes pokračovať? *Opýtala sa jej, nahla sa a pohladila Auri po líčku - kľačala nad ňou na posteli a Auri sa zasmiala, odstrčila ju od seba, no len preto aby ju teraz zhodila na posteľ ona a sama si sadla na jej pás.* Dnes sa nechcem učiť, ako uspokojovať mužov ... už si ma zasvätila viac než by som chcela. Dnes chcem uspokojiť seba. *Prehovorila popravde a Shae sa uškrnula.* (Shae) Mhhh dala by som si povedať, možno by som ti dala aj zľavu. *Žartovala a obe sa na tom zasmiali - no čo, boli pripité.* Calore mi sex s vami zakázal. *Pripomenula jej akoby to naozaj zvažovala, no len blbli.* (Shae) To je pravda.. asi chce tvoj vienok pre seba. *Hlesla a Auri sa posadila na posteli normálne - čiže sa už po sebe neváľali.* Na to môže zabudnúť. *Prehovorila vážnym hlasom a načiahla sa po víne s rozrušeným výrazom.* (Shae) Neoľutovala by si, je to dobrý milenec. *Auriel sa na ňu otočila ponad rameno a škaredo na ňu zazrela.* To by som radšej roztiahla nohy tomu chlapovi čo chcel s nami trojku. *Na chvíľu nastalo ticho a napokon sa obidve schuti zasmiali.* (Shae) Ale vážne, čím skôr o to prídeš tým lepšie - už ťa raz uniesli kvôli tomu, že si panna a teraz musíš byť tu u nás aby si prežila slnovrat. Dokedy chceš čakať? Kým ťa neznásilní a nevysaje do sucha nejaký upír?! Je to pre tvoje dobro... a ešte si aj užiješ. *Auri si unavene pošúchala oči.* Chcela by som sa na to dívať ako ty.. no neviem či to dokážem. Chcem aby .. to prvý krát bol niekto koho mám rada a .. komu bude na mne záležať. *Povzdychla si a do očí jej stúpli slzy.* Už keď to nebude môj manžel, ktorého mi vyberú rodičia. *Hlesla napokon s úsmevom. Shae ju zozadu objala a oprela si hlavu o jej líčko.* (Shae) Prepáč, zabúdam aké si neviniatko. *Zašomrala jej do ucha a dala jej pusu na líčko na čo sa Auri trošku zasmiala a mávla nad tým rukou.* (Shae) Keď už nič, aspoň sa už toľko nečervenáš. *Doberala si ju aby ju rozosmiala a podarilo sa jej to.* (Shae) Povedz mi o mužoch čo ti zlomili srdce, čo ťa opustili a čo zomreli. *Zašomrala a Auri po jej žiadosti do seba obrátila pohárik vína.* Dolej mi víno. *Bol to rozkaz, ktorý Shae bez slova no s úsmevom splnila. Auri si ľahla na posteľ a povzdychla si.* Prví dvaja muži, ktorých som tu spoznala a ku ktorým som niečo cítila.. zomreli. Teda ten jeden ma najprv opustil keď som sa s ním nechcela vyspať a až potom zomrel, bol zabitý. *Shae jej podala víno a posadila sa ku nej.* (Shae)Nebudem klamať, zaslúžil si to. Ak ťa nechal kvôli tomu, že si mu odmietla ulahodiť, tomu by som najradšej sama vyrezala srdce, neznášam také typy. Ako zomrel ten druhý? *Auri posmutnela.* Pri požiari.. celá farma kde žil ľahla popolom. *Vzdychla a podvihla sa aby sa napila vína.* (Shae) To ma mrzí Riel, teda - ten uhorený. Hoci by som by som ťa netypla na dievča, ktoré by šlo s farmárom. Hoci .. hehe, sex v sene je rozhodne zážitok, ktorý by mala zažiť každá žena. Je to tak.. divoké a .. ešte týždeň si budeš z vlasov vyberať suchú slamu, no má to svoje čaro.. Hahah. Aaaah... Uhm a ktorý darebák ti zlomil srdce? *Opýtala sa jej, no Auri ju počúvala len na pol ucha.. Keď totiž tento krát kládla víno na stolík - všimla si na zemi stopy topánok. Obe boli bosé a túto izbu upratala slúžka po tom čo tu bol posledný zákazník.. Stopy viedli ku skrini a Auri v tej chvíli zmeravela. Došlo jej, že tu totiž nie sú samé a v sekunde jej niečo napadlo.* Nechcem o ňom hovoriť.. vieš ja som zmenila názor.. chcem sa trochu zabaviť. Rozveseľ ma. *Otočila sa ku nej a naklonila sa ku Shae, aby bola presvedčivejšia - pobozkala ju, nechcela aby neznámy človek v skrini vedel, že prišla na to, že tam je. Shae ale veľmi nespolupracovala, bola zmätená lebo toto nebola Auriel, ktorú poznala - už sa bozkávali pretože to Auriel učila, no toto bolo teraz iné.* (Shae) Riel, čo to - *Hlesla keď sa odtiahla, no Auri ju prinútila si ľahnúť a zakryla jej ústa rukou.* Pššt, nechceme aby to Cal zistil. *Keď to povedala sklonila sa ku jej krku, no nepobozkala ju - namiesto toho sa presunula ku jej uchu.* Niekto je v skrini, nepanikár, myslím, že je to Calore.. dostanem ho! *Šepkala to tak potichu, že ju nemohol počuť nikto len Shae... a tá teda jemne prikývla - zmätená, vystrašená, bola len chvíľu. Bola prostitútka, vedela sa dobre pretvarovať.* (Shae)V tom prípade zamkni a zhasni Auriel a ja ťa vezmem do neba tak vysoko ako to žiadny iný muž nikdy nedokáže. *Šepla a Auri sa postavila z postele a kráčala smerom ku dverám, ktoré zamkla a potom zhasla všetky sviečky až sa miestnosť ponorila do tmy. Auriel sa síce z vína trochu motala hlava, no adrenalín ju nútil pomerne rýchlo triezvieť. Vzala do ruky svietnik kým Shae imitovala, že sa Auriel prikradla ku nej naspäť do postele - no v skutočnosti sa len sama postavila a vzala do ruky svietnik na svoju obranu - ak by to nebol Cal.* (Shae) To je ono.. ah... ah.. *Napodobnila stony a pár sekúnd na to Auri rýchlo ako blesk otvorila skriňu a zahnala sa svietnikom - začala ním udierať hlava nehlava v oblasti cca hrude potencionálneho nepriateľa.* Darebák jeden!!! *Zvolala a keď niekoho skutočne zasiahla - začala konať intuitívne. Schmatla ho a vytiahla zo skrine s úmyslom povaliť ho na zem.* Shae! podaj mi lano alebo putá! *Zvolala a jej priateľka sa pokúsila čo najrýchlejšie zliezť z postele.* (Shae) Kurvafix! Nie sú tu! Niekto to vzal! *Zvolala a ponáhľala sa aspoň do šuplíka aby mohla zažať sviečku kým Auri pacifikovala toho stalkera zo skrine.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 12:48 am
Radagon: *Byl schovaný ve skříni. Zakrytý oblečením a snažil se působit, že tam není. Dýchal potichu a pomalu, i když byl nervózní a tep neměl zrovna nejnižší. Nakonec do pokoje vešly 2 ženy. Seděly tak nějak naproti němu, ale bohužel jak byl zakrytý, poskládaný, aby se vešel a vidět bylo teda jen trochu, tak jim neviděl do tváře a určitě neměl potřebu se hýbat, aby si je prohlédl. Vždyť se také mohl prozradit, že? A to bylo přesně to, co nechtěl. Nezbývalo mu teda nic jiného, než je jen poslouchat a doufat, že brzy odejdou, aby se mohl nějak vypakovat i on. Nakonec ho očividně nečekalo nic jiného, než jen povídačky o sexuálních aktivitách. Co jiného také asi čekat v bordelu, že? No musel to poslouchat, nic jiného mu nezbývalo. No po nějaké době došlo na zajímavější téma. Zlomená srdce. Jen trochu pokroutil očima. Nebylo to ani tak z toho důvodu, že by si nechtěl vyslechnout jejich životní příběhy, ale spíš proto, protože holka z nevěstince mohla mít zlomené srdce bambilionkrát a mohl by tady umřít na stáří, než to dokončí. Hlavně ho spíš i zaujalo to ohledně běsnění upírů a vlkodlaků a nebezpečných cestách venku. Nevěděl, o čem mluví. Byl to vlastně jeho první slunovrat v Desperu. Předchozí strávil v podzemí, kde byl očividně v bezpečí - teda, jak se to vezme. Byl proto docela zmatený, ale to teď nebylo podstatné. Co bylo podstatné, bylo to, že když domluvili o nějakém troubovi, který ji nechal, když mu nechtěla dát, což ho u holky z nevěstince docela překvapovalo, tak zmínila farmu v plamenech. V ten moment začal být opravdu, ale opravdu zmatený. Najednou ucítil ostrou bolest hlavy a trochu sebou zakymácel, ale neudělal nějaký extra hluk, který by ho měl prozradit. Dostal totiž flashbacky na požár farmy. Viděl před sebou střepy svých vzpomínek, které se mu přehrávaly jako film. Viděl mrtvou Milicent, všude oheň a pak jen neustále se opakující tváře Bronxe a Patchese, kteří ho mučili. Po chvilce se srovnal do kupy, ale chvíli to opravdu trvalo.* ,,To není možné...že by..." *Když se ale podíval před sebe a vrátil se ke smyslům, byla už tma a slyšel milostné zvuky dvou žen. To mu nevadilo, vadila mu tam ta tma. Bylo to pro něj dost nebezpečné a začal instinktivně sahat po své dýce. V ten moment se ale otevřely dveře a jedna z nich, ta, která vyprávěla příběhy ho začala mlátit něčím tupým, ale tvrdým do hrudníku. Jakmile dostal první, instinktivně se skrčil a další dostal do hlavy, což mu trochu natrhlo čelo a spustila se mu krev.* Au! *Zakřičel bolestí, ale rány stále přistávaly. Pak ho vytáhla a hodila ho na zem. Když zakřičela o lano nebo pouta, tak se jen pousmál.* ,,Ty šťastlivče." *Dalo mu to totiž nápad. Jednou rukou sáhl do své brašny, kterou měl připevněnou u pasu a vytáhl pouta. Věděl, že směrem, kam dopadl musí být postel a tak se jen ohmátl, aby narazil na nohu postele, o kterou jednu půlku pout připnul a druhou se pokusil dát Auri na ruku, aby měl mnohem větší šanci se dostat z jejich pazourů.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 1:50 am
*Nemohla uveriť, že si tie stopy na podlahe nevšimla skôr, nemohla uveriť tomu čo všetko rozprávala s klamlivou predstavou, že tu majú so Shae súkromie! Keď po jej zbesilých úderoch vykríkol od bolesti - pousmiala sa a dodalo jej to odvahu.* "Dobre ti tak, počkaj keď s tebou skončím ty perverzák!" *Pomyslela si a keď ho vytiahla von, dostala sa v sekunde do bojového módu. Toto trénovala s Castielom toľko krát, že by to ani nezrátala. Zaujala správny postoj a z celej sily mu podkopla nohy čím ho dostala na zem. Do miestnosti prenikalo minimum svetla, no jej oči sa prispôsobili dosť na to aby videla, že sa z nejakého dôvodu na zemi posúva ku posteli. Bola dosť zúfalá z toho, že Shae nevie nájsť to čo od nej chcela, Auri teda padla na kolená obkročmo na jeho pás a pokúsila sa mu chytiť ruky aby ho zafixovala na zemi kým Shae nájde to čo potrebovala - v tej chvíli ale započula cvaknutie a došlo jej, že tie putá má ten človek! Chytil ju za ruku a opäť v duchu poďakovala mŕtvemu Castielovi - hoci bol silnejší - rukou otočila proti jeho palcu (takto) a oslobodila sa z jeho zovretia. Druhou rukou mu pustila rameno, a schmatla ho za zápastie, oboma rukami bojovala a pokúsila sa druhú stranu pút zapnúť o zápästie jemu - pri tom stále sedela na jeho trupe.* (Shae) Do pekla, nejde mi to! Do pekla. *Shae sa medzičasom snažila totálne trasúcimi rukami zapáliť sviečku, no vôbec jej to nešlo. Ona nebola zvyknutá bojovať a teda s tým celkom zápasila.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 2:02 am
Radagon: *Úspěšně se mu podařilo cvaknout pouta o postel, ale když se snažil je dostat na její ruku, tak ta potvora se z toho vykroutila!* Do prdele... *Zanadával si při tom, co tam s ní bojoval. Snažil se jí dále nějak chytit ruku, ale byl k ní prostě zády, což leccos komplikovalo. Nakonec chytla za ruku ona jeho. Využil tak své druhé ruky, aby chytil pouta a ruku, která mu držela ona, tak švihnul v jejich směru a pokusil se jí je tak připnout na ruku, ale jen prošvihl prázdný prostor, tak tuto variantu vzdal. Byl to marný pokus, nic neviděl, ale musel jednat, jinak se nedalo. Zároveň se při tom snažil otočit se na záda, aby nebyl v tak nevýhodné pozici. Pomohl si volnou rukou, kterou jí klouby prstů udeřil do boku stehna a dal jí takzvaného "koňara" rukou. Pokusil se tak vytvořit si malé okno, aby se mohl převrátit a bojovat dál. Buďto se otočil pod ní, aby k ní byl čelem a nebo se otočit i s ní, aby spadla na bok. Co z toho vznikne, už bylo jedno. Jen doufal, že mu to nějak vyjde. Čím déle se tady zdržuje, tím větší je šance, že sem vpadne Bronx a bude mít po ptákách - možná doslova.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 2:29 am
*Podarilo sa jej to, no ten darebák sa nehodlal vzdať - udrel ju do stehna čo zabolelo a bude tam mať určite poriadnu modrinu.* Ah... au. *Vzdychla a inštinktívne sa odtiahla, no už zvládla aj horšiu bolesť a teda hoci sa mu vďaka tomu podarilo otočiť sa pod ňou - úplne ju zo seba nezhodil.* "Vyrastal snáď v maštali? Biť ženy, to môže len dobytok!" *Pomyslela si zúfalo keď sa ho opäť pokúsila zafixovať tým, že si sadla na jeho pás a oboma rukami mu chytila jeho voľnú ruku aby ju nemohol znovu udrieť, druhú mal zapnutú o posteľ, bol ukotvený.* (Shae) Bohovia, ublížil ti?! *Hlesla v totálnej panike jej spoločníčka, ktorá započula jej ston.* T-to nič, mám ho. *Auriel to samozrejme bolelo, no teraz musela zostať silná. Shae mala malý hysterický záchvat no konečne sa jej podarilo zapáliť sviečku a pribehla ku Auriel a tomu - pre ňu neznámemu mužovi.* (Shae) Nechápem ako sa sem dostal, čo robil strážca? Zase ten idiot balil tú mladú Daisy! Toto mu neodpustím! Veď nás tu mohol obe zabiť! *Auriel sa mohla prvý krát pozrieť do tváre mužovi čo ich špehoval a na moment zabudla dýchať, bola v absolútnom šoku - nemohla uveriť vlastným očiam! Povolila stisk a myslela si, že vidí ducha.. ako vtedy s pánom Williamsom, napadlo jej, že blázni, že sa jej to len sníva.* (Shae) Idem po toho idiota, nech ho spacifikuje a vyhodí von! *Shae sa ponáhľala ku dverám a už takmer odomkla a vybehla na chodbu - no Auriel sa predsa podarilo prekonať ten šok včas a zvolala na ňu aby nikam nešla.* P-počkaj. *Shae sa zastavila a sviečka v jej rukách vrhala na nich a celú miestnosť veľmi jemné, teplé svetlo.. no napriek tomu Auriel Radagona spoznala. Jeho špecifické žlté oči, jeho rysy.. bol to on. Nemohla tomu uveriť.* Radagon?! *Srdce jej bilo niekde v krku a do očí jej stúpli slzy. Napriek tomu, že ju ešte stále bolela noha po jeho údere aj napriek faktu, že ich špehoval ... napriek všetkému sa mu vrhla okolo krku a tuho ho objala.* Bohovia, myslela som si, že si mŕtvy! *V tejto chvíli nemyslela na to čo všetko počul a nezáležalo jej ani na tom prečo tu vlastne bol - záležalo len na tom, že je živý.* Ako je to možné?! *Zaplakala s tvárou v jeho krku a Shae na nich pozerala doslova s otvorenými ústami.* (Shae) Ty poznáš toho úchyla?! *Nerozumela a pristúpila ku nim bližšie, no veľmi váhavo.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 2:50 am
Radagon: *Pořádně ji udeřil a očividně to zafungovalo, protože mu to dovolilo se krásně otočit pod jejím tělem. Bohužel ji nebyl schopen ze sebe shodit, ale to už bylo jedno. Byl teď v mnohem výhodnější pozici a to bylo to, co ho nejvíc zajímalo.* ,,Vyrůstala snad mezi samýma chlapama? Takovou sílu a techniku, to může jen mužatka!" *Pomyslel si zoufale, když se musel fakt snažit, aby se nenechal úplně přemoct. Nakonec chtěl ještě do obrany zapojit druhou ruku, ale tu měl v poutech? Kdy to stihla, to nevěděl. Jak to udělala, to by vědět chtěl. Ještě chvíli jí vzdoroval, ale pak mu zakryla jeho volnou ruku oběma svýma rukama. Jediné, co mu zbývalo bylo zapojit nohy. Pokusil se ohnout se natolik, aby jí nohy omotal kolem krku a zatáhl ji tak dozadu, ale než cokoliv stihl, potkaly jeho tvář první louče světla a on tak spatřil tvář své soupeřky. V ten moment, jako kdyby se mu zastavil svět. Konečně. Konečně po takové době viděl jediného člověka, kterého dokázal považovat za přítele, i když ji znal jen opravdu krátce. Nejprve si myslel, že zase blouzní, ale když řekla jeho jméno, tak si byl jistý. Celé mu to pak potvrzoval ještě ten příběh o farmě.* Auriel... *Řekl nevěřícně, mezitím co mu dramaticky stékala krev z čela kolem nosu na tváře a pak na zem. Ona byla stejná jako v jeho vzpomínkách. Stejně krásná s ikonickými bílými vlasy a čistou tváří. On byl zase naopak klasicky špinavý, zpocený a teď navíc ale krvavý a s jizvoupřes kraj pravého oka. Jen tam tak ležel a sledoval jí, jak se jí hrnou slzy do očí a jemu téměř taky, ale nedošlo k tomu. On si vybrečel zásoby všech slz před 2 lety. Když ho objala a cítil teplo jejího těla na tom svém, tak byl pořád stejně zmražený a koukal stále tam, kde před chvílí byla její tvář. Na další její věty a i na tu připomínku její společnice nereagoval. Nakonec ale jen svoji ruku velmi pomalu položil na její záda a po chvíli, co si byl dotykem jistý, že se mu to nezdá, tak jí pořádně zmáčknul - ne moc silně, ale prostě pořádné objetí.* Auriel...Auriel...našel jsem tě...Auriel...
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 3:22 am
*Keď sa na ňu Radagon pozrel, vyzeral rovnako prekvapene ako ona. Napadlo jej teda, že asi nepočul celý ich rozhovor - predsa len Shae jej meno počula niekoľko krát, no.. nad tým sa teraz nezamýšľala. Bolo jej jedno, že je špinavý a spotený .. dôležité bolo, že bol živý! Keď ucítila na svojom nahom chrbte jeho drsnú ruku, zachvela sa a neskutočne sa jej uľavilo. Opakoval jej meno a pri tom ju pri sebe držal - Auri zažmurkala aby sa zbavila sĺz a keď sa po chvíli odtiahla - po líčkach jej tiekli slzy zatiaľ čo jemu po tvári tiekla krv, mal aj nové jazvy a... celkovo sa zdalo, že má za sebou hotovú cestu podsvetím. Na rozdiel od nej.. ktorá voňala sladkým parfumom, mala na sebe jemnú trochu priehľadnú látku a jej pleť bola stále rovnako hladká - bez jedinej jazvyčky.* Shae, potrebujem kľúč od pút a - a nejakú látku na zastavenie krvácania. *Zakoktala sa rozochvene keď si uvedomila, že mu ublížila. Shae sa na nich dívala poriadne rozhodene, keby z toho všetkého nebola tak mimo asi by na to aj povedala niečo uštipačné, no namiesto toho len opäť zažala sviečky, ktoré Auri pred chvíľou zhasla a šla do šuplíka hľadať kľúč od pút.* (Shae) Nechcem kaziť túto vašu chvíľku ale vážne by ma zaujímalo čo si robil v mojej skrini. *Mračila sa, bála sa o seba ale aj o Auriel. Podala jej však kľúč, ktorý od nej chcela a netrpezlivo čakala na jeho odpoveď.* Shae, prosím.. daj mi ešte niečo na tú ranu *Odbila ju po tom čo mu odopla ruku a skĺzla z jeho tela aby mu dopriala priestor. Shae prevrátila očami - podišla ku skrini pred ktorou sa váľali a po chvíľke podala Auri niečo čo sa podobalo na vyzývavú nočnú košieľku.* (Shae) Tumáš, táto mi aj tak nikdy nešla k pleti. *Zašomrala a Auri si ju od nej so slabým prikývnutím vzala a priložila mu ju na ranu na hlave.* Vďaka. *Odpovedala jej a sústredila sa na Radagona, bála sa, že má otras mozgu a na moment zvažovala, že sa pokúsi zohnať tú Caloreho dcéru, ktorá sa učila za felčiarku.* Ako sa cítiš? Netočí sa ti hlava? *Opýtala sa ho starostlivo a previnilo zároveň.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 3:48 am
Radagon: *Ležel tam a nějakým způsobem se nemohl dostat z toho obrovského šoku. Ještě aby. Po těch 2 letech to byla jediná dobrá věc, která se mu přihodila, i když byla trochu bolestivá, ale tak bolest byla něco, co už ho z míry nevyvede. Hlavně to celé spravilo její objetí. Teplo jejího těla, její hebká kůže, její vůně. To bylo něco, co ho pořád drželo při vědomí, jinak by z toho šoku snad i omdlel. Nakonec se od něj odtáhla a on si ji mohl znovu prohlédnout. Byla to doopravdy ona.* Auriel, jsi to opravdu ty... *Našel ji. Po té dlouhé době v tomhle zpropadeném městě. Našel světlo na konci tunelu. Konečně cítil trochu klidu, něco, co pro něj poslední dobou bylo docela luxusní záležitostí. Když mu odemykala pouta, tak si uvědomil, že jí udeřil. Pohledem se přesunul na její stehno.* Omlouvám se. *Bylo mu to opravdu líto. Jediná osoba, které nechtěl, aby se něco stalo byla právě ona a nakonec to byl on, kdo jí ublížil. Pak se ale její společnice zeptala, co dělal v její skříni a chvíli skákal pohledem mezi ní a její skříní, zatímco Auriel přiložila její košili k jeho čelu.* Omlouvám se, nechtěl jsem špehovat, to Bron....Bronx... *V ten moment si vzpomněl na důvod, proč tady vlastně v prvním bodě byl. Posadil se a tak nějak v ten okamžik se začaly ozývat mocné kroky mimo jejich pokoj.* Bronx... *Radagon okamžitě zpozorněl. Jeho pohled se změnil. Bylo v něm poznat strach. Spoustu strachu, ale byl tam i hněv. Teď tady byla Auriel, po které se Bronx také díval. Nemohl dopustit, že by se jí něco stalo. Nikdy, natož chvíli poté, co jí měl zpátky ve svém životě.* Nesmí nás najít... *Podíval se na Auriel a myslel to smrtelně vážně. Mezitím se z chodby začalo ozývat Radagonovo jméno.* (Bronx:) Radagone...halo...kdepak se schováváš? *Kompletně ignoroval svoje zranění, jako kdyby tam ani nebylo. Šlo mu výhradně o bezpečnost Auriel.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 11:08 am
*Chvatne si utrela slzy chrbtom dlane a prikývla na jeho slová hoci to nebola otázka. Potom sa na neho žiarivo usmiala a premáhala chuť opäť ho zovrieť v náručí. Nemiesto toho sa len po jeho slovách ku nemu trošku nahla a zdvihla ku nemu ruku.* Neospravedlňuj sa. *Šepla a pohladkala ho po líci, nehnevala sa na neho - ako by mohla!? Auriel na neho mala toľko otázok, no všetko malo svoj čas. V prvom rade teraz chcela zastaviť jeho krvácanie a zistiť či nemá nejaké iné zranenia...  v tom sa tak trošku pustil do vysvetľovania, čím reagoval na Shae.* Bronx? Kto to je? *Opýtala sa ho trošku zmetene keď sa posadil a jeho tvár bola blízko pri nej - v očiach mal na moment zmätok, no vzápätí keď sa na ňu pozrel objavil sa v nich strach a zvážnel. Auri sa vydesila tiež pretože chvíľku na to započuli ťažké kroky na schodoch a hlas nejakého muža čo volal Radagonove meno.* "(Shae)Kde do pekla sú strážci, to si sem môže len tak hocikto nakráčať?! Veď takýmto tempom by sem mohol vpadnúť kde aký upír či vlkodlak a všetci by sme boli mŕtvi!" *Pomyslela si Shae nahnevane a vydesene zovrela pred sebou svietnik ako keby to mal byť nejaký jej záchranný štít vďaka ktorému sa jej nič nestane. Opatrne začala cúvať ku stene čo najďalej odo dverí - to už ale započuli ďalší hlas.* (Strážca) Hej ty! Čo tu robíš! Si objednaný? *Zvolal na Bronxa ztrážca, ktorého práve preblafla mladá prostitútka Daisy. Ešte si zapínal nohavice, no aj tak vykročil za neznámym chlapom, ktorý reval na sto honov.* (Strážca) Nevykrikuj tu, rušíš našich zákazikov. Žiadny prostitút Radagon tu nepracuje. *Informoval ho a mračil sa pri tom.* (Strážca)A teraz sa vráť sem dole - nevyzeráš, že by si si mohol dovoliť zaplatiť si niekoho na hornom poschodí. *Nebol tu len jeden strážca - ďalší bol v kuchyni a ďalší boli pri hlavných dverách. Stačilo málo - jeden výkrik a dobehli by sem. Nevestinec si mohol dovoliť toľko strážcov, ich obrat nebol malý.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Dec 28, 2022 2:02 pm
Radagon: *Nejradši by ji teď objímal celý den, aby si vynahradil příjemnou lidskou společnost, kterou za 2 roky neviděl ani jednou, ale bohužel to teď nemohl. Když mu řekla, ať se neomlouvá, tak si jen povzdechl. To byla celá Auriel.* Nene, je mi to opravdu líto... *Byl teď na sebe opravdu naštvaný, že jí způsobil bolest a nějaké zranění. Mělo mu dojít dřív, že to je to je Auriel a pak by k tomu nikdy nedošlo. Byl to hlupák a tohle si asi nikdy neodpustí. Na omlouvání ale bude času dostatek. Teď musí vyřešit ten druhý problém. Bronxe.* Bronx je... *Musel polknout a na chvíli se srovnat. Ze strachu v jeho očích se vynořil hněv, mocný hněv, který k němu Radagon cítil kvůli všemu, čím si musel projít.* ...někdo velmi nebezpečný. *Nemohl jí teď říct všechno a dokonce ani nevěděl, zda chtěl. Zda by ji chtěl říkat vše, co se mu dělo. Bylo toho přeci jen doopravdy moc a pro slabší žaludky a povahy by to nemuselo být nic extra. Nejradši by jí chtěl udržet dál od jeho temné minulosti, ale jak ji znal, i když jen chvíli, určitě by ocenila upřímnost a lhát jí určitě nechtěl. Nakonec se ale rozkřičel Bronx a Radagon sáhl po svojí dýce, kterou měl vodorovně připevněnou nad zadkem a povytáhl její čepel o kousek ven. Kleknul si na jedno koleno a druhou ruku dal před Auri, aby byla kousek za ním a pozorně pozoroval dveře. Nakonec se ozval strážce, který po něm začal řvát. Bronx ten si jen počkal, dokud nebude u něj, jelikož mu šel zády a pak se jen otočil a z otočky mu dal mocný backhand.* (Bronx): To já vím, že tady nepracuje. Ale ani tady není jako zákazník. *Nakonec mu to prostě bylo jedno a vykopl nejbližší dveře, které naneštěstí byly od pokoje, ve kterém byl Radagon, Auriel a Shae. Do místnosti vešel vysoký, mohutný a svalnatý barbar. Radagon neváhal, jednou rukou sáhl po jednom ze svých vrhacích nožů a vrhnul ho po něm. Bohužel ale minul a trefil jen stěnu ze ním. Těsně mu to ale prolítlo kolem hlavy.* (Bronx): No potěš pánbůh. Tobě narostly růžky, čekal bych, že spíš budeš zdrhat. *Bronx se začal hlasitě smát, ale zatím nic nedělal.
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 12:42 pm
*Auriel záporne potriasla hlavou, keď sa jej znovu ospravedlnil a nenápadne si nahrnula polopriehľadnú bielu látku na stehno tak aby nemohol vidieť začervenanie, ktoré tam začalo vznikať a ktoré znamená, že tam bude mať poriadnu modrinu. Radagonovi sa potom v očiach objavila nová emócia - ktorú u neho ešte nezažila a bol to hnev. Nikdy by si nebola pomyslela, že Radagon, ktorého v minulosti vnímala ako jej osobné slniečko by dokázal mať oči plné spaľujúcej nenávisti. Nechcela si radšej ani predstaviť čo mu Bronx spravil, že v Radagonovi vyvolával takto silné emócie, no bola dosť inteligentná na to aby si spojila dve a dve dohromady ... zhorená farma, Radagonova údajná smrť a teraz - pri pohľade na jazvy, ktoré mal na tvári. To už ale počuli hukot na schodoch a aj hlas strážcu, ktorý okríkol hlučného muža na poschodí.* (Shae) Konečne! *Šepla priam zbožne keď tunajšia "ochranka" začala konečne plniť svoju prácu. Veľký, nasvalený barbar nebral ohľady na výzvu strážcu a vykopol po ňom nohou. Strážca stihol jeho kop vyblokovať rukami, no stratil rovnováhu a s buchotom zletel zo schodov.* (Strážca) Sukyn syn! *Zaklial keď dopadol na zem a bolestivo sa začal dvíhať na nohy, to už ale vyletel z kuchyne ďalší strážca keď započul rachot.* (Strážca)Čo to-?! *Ani nedopovedal keď videl ako sa jeho kolega ťažkopádne zdvíha zo zeme. Pribehol ku zvončeku, zatiahol zaň a tým dal znamenie strážcom na opačnej strane budovy - pri hlavnom vchode - odhodil nedojedené kuracie stehno, nabil si kušu a potom sa rozbehol spolu s druhým strážcom na druhé poschodie aby spacifikovali narušiteľa. Bol krok za svojim spoločníkom a kušou mieril na veľkého holohlavého barbara čím kolegovi takpovediac "kryl chrbát". Strážca ktorého Bronx skopol zo schodov na barbara vyštartoval s dýkou vo chvíli čo sa Barbar nahlas smial Radagonovi. Hoci Radagon dal ruku pred Auriel čím ju trošku postrčil za seba - konala automaticky keď ho rukami jemne objala zozadu okolo hrude.* Nie, prosím, nechaj to na strážcov. *Šepla mu pri uchu, nechcela aby sa mu v bitke niečo stalo.* (Shae) Vyhoďte ho odtiaľto! Okamžite! *Okríkla Strážcov Shae a svietnikom ukazovala na holohlavého muža. Následne prebehla cez posteľ aby bola od potencionálnej bitky čo najďalej.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 2:12 pm
Radagon: *I napříč Aurielino potřesení hlavou na důraz toho, že se nemá za co omlouvat se jen falešně usmál. Ale bylo vidět, že ho to stále trápí a i hodně dlouho bude. Bronx, ten mezitím na chvíli poslal toho strážce dolů ze schodů a jen se na něj usmál.* (Bronx): Pf, strážce asi jako já jsem princezna. *Následně vykopl dveře do pokoje, kde byl Radagon, Auriel i Shae. Radagon, ten za sebe Auriel trochu schoval, ale Shae už jak bránit neměl. Ta v tom byla teď sama za sebe a Bronx, ten se začal Radagonovi smát. Radagon se zamračil ještě víc. Bronx v ten moment ale uslyšel kroky, které se k němu rychle blížily. Jedním rychlým krokem vešel do místnosti. Byl obrovský, jeho krok ho dostal poměrně daleko a jen za sebou zabouchl dveře, aby se strážce dýkou zarazil do dveří. Popravdě, nechtěl se s nimi prát na té úzké chodbě, když sám byl tak obrovský. Vejít do pokoje mu dávalo největší smyl. Mělo ho to nejprve jen krýt před útokem, ale teď mu to tím vytvořilo krásný nápad. Silným úderem seshora urval kliku a shodil skříň, ve které se Radagon schovával, aby zabarikádoval dveře, které se otevírali do pokoje.* (Bronx): Ty malé krysy by se do toho akorát pletly. *Bronx byl sice barbar, ale patřil k těm chytřejším. Měl sice obrovskou výbušnost a byl to cholerik, ale kvůli mnoha bojům, kterými si prošel, tak se musel naučit rychle vnímat okolí a vyhodnocovat situace. No a to, že Radagon za sebou schovával bílovlasou dívku, která čirou náhodou seděla na popis jeho zesnulého kolegy Patchese mu nepřišla jako náhoda. Byla by až moc velká.* (Bronx): Ale koho pak to za sebou schováváš? No výborně! Potřeboval bych vidět zase tvou tvář, když trpíš! To mi opravdu chybělo! *Neřekl to napřímo, ale bylo jasné, že měl v plánu jí dělat různé věci a nakonec ji zabít a donutit Radagona se na to při tom všem dívat. Minimálně Radagonovi to došlo, protože Bronxe už nějakou dobu znal. A když se pak pohyboval v "podsvětí" Despera, tak se o něm dozvěděl i pár dalších perliček.* -na ní... *Ozvalo se slabým hlasem od Radagona a Bronx jen zvedl obočí.* (Bronx): Cože? *Sice se ho dotázal, ale určitě nechtěl, aby to zopakoval. Bronx nesnášel, když mu někdo odmlouval.* Nesáhneš na ní... *Nedokázal to říct extra nahlas, protože pořád měl z Bronxe strach, ale řekl tu větu celou, což v Bronxovi rozdmýchalo krev. Tak nějak v ten moment ho Auriel chytila zezadu a prosila ho, aby se do toho nepletl. Rukou, kterou nedržel dýku chytil jednu její ruku, kterou měl na hrudi.* Tohle je můj souboj, Auriel... *Řekl to potichu, ale měl rozklepaný hlas a ruka, kterou ji držel se mu trochu třásla. Ano, už sice zabil, kradl, mlátil se, dělal to všechno pro přežití, ale tohle bylo i napříč tomu všemu za stejným účelem, ale bylo to něco jiného. Bylo to něco víc. Tento okamžik rozhodoval o Radagonově životě. Byl už unavený tím věčným utíkáním a spaním s jedním okem otevřeným. Musel to dokončit. A teď, když šlo i o Auriel, tak o to víc. Když po něm vykřikla Shae, tak se na ní jen podíval s vražedným pohledem, hladovým po krvi.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 8:54 pm
*Strážca narazil do dverí a zaklial. Na chodbu začali vykúkať ženy a zákazníci z ostatných miestností s trochu zmätenými až vydesenými výrazmi. Predsa len ten hurhaj bolo celkom počuť. Strážci sa totiž začali pokúšať vyraziť dvere zavalené skriňou.* (Strážca) Prines sekeru! *Zvolal jeden a ten druhý prevesil kušu cez rameno a zbehol na prízemie. Medzi tým v izbe Shae od strachu vykríkla keď Bronx zhodil jej skriňu a zablokoval ňou dvere. Bola v absolútnej panike - div nezamdlela. Kŕčovito zvierala pred sebou svietnik a celá sa triasla.*"(Shae) To nie je možné! To sú ale mantáci!" *Bola zúfalá z počínania strážcov a celkovo všetok ten strach premenila na hnev, ktorý cielila na Radagona. Obzvlášť keď sa ten holohlavý barbar začal vyhrážať Auriel.* "(Shae) Keby sa tu ten Radagon neobjavil! Neboli by sme v nebezpečenstve." *Zaťala zuby keď ju prebodol ten svalovec krvilačným pohľadom.* (Shae) Nechceme žiadne problémy! My nie sme s vami v spore! Neschovávame ho, kľudne si ho berte! *Snažila sa trasúcim hlasom vyvliecť z účasti na celom tomto konflikte.* Nie! *Okríkla ju Auriel a silnejšie zovrela Radagona, bolo jej jedno, že sa jej ten barbar vyhráža - bola pripravená bojovať ako o svoj tak aj o Radagonov život a samozrejme aj za život Shae. Radagon jej však chytil ruku a chcel bojovať s tým mužom sám. Prišlo jej to ako hotová samovražda.* Prosím nie! *Zachvela sa a oprela si hlavu zozadu o jeho chrbta avšak Radagon mal väčšiu silu a ak by chcel - hladko by sa z jej objatia vykrútil.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 9:31 pm
Radagon: *On sám nevěděl, co má dělat. Neměl absolutní tušení, jak by mohl nad někým jako je on vyhrát. Ale prostě to musel udělat. Musel mu čelit a zbavit se ho. Jedině tak dokáže zajistit bezpečí Auriel. Nakonec byl ale jen nucen věnovat pohled Shae, která ho vlastně slovně předhodila Bronxovi, jen aby si zachránila vlastní krk. Podíval se na ní chladně, no po chvilce přestal, když ho Auriel více sevřela a začal se na ní dívat spíš lítostně. Moc dobře chápal, proč to tak dělá. Být v její pozici, možná by se zachoval stejně, ale s tím jak zná Bronxe, odnesl by to on, Auriel, ale i ta Shae. Už jen proto, protože může. Ano, přesně takový byl Bronx.* (Bronx): Ty drž zobák, ženská! Děvka jako ty doufám ví, jak poslouchat chlapa! *Seřval jí Bronx. Zároveň ale Radagon chápal, proč Auriel nechce, aby se do toho Radagon pouštěl, ale musel. Co dobrého by z toho vzniklo, kdyby se rozhodl klečet a být v jejím objetí.* Auriel... *Zašeptal její jméno a celou silou svojí vůle se snažil, aby se jeho ruka a ani hlas neklepaly a trochu odtáhl její ruku od svého těla. Pootočil svoji hlavu, aby se podíval na její tvář a pokud by to nešlo, tak doufal, že z pohybu jeho těla to pochopí a podívá se na něj. Pokud by to tak dopadlo, tak by jí věnoval svůj úsměv a doufal, že ho pustí. Mezitím na tajňačku vytáhl z brašny jeden vrhací nůž a nechal jí ho, aby se měla alespoň čím bránit. Pak se podíval Bronxe, ale to už byla akce v plném proudu. Bronx chytil Radagona pod krkem a švihnul s ním dozadu, což vedlo k tomu, že skončil v té skříni, která blokovala dveře. Ano v ní, protože s ním švihnul takovým způsobem, že ji částečně rozbil.* Argh... *Jen ze sebe dostal takový zvuk, jelikož mu to vyrazilo dech a lapal po dechu. Trochu se mu z toho nárazu i zamotala hlava.* (Bronx): Začátečnická chyba. Nespouštěj oči z protivníka. *Řekl Radagonovi, mezitím, co si to mířil pomalu k Auriel. Pohled na ní mu vytvořil fakt děsivý úsměv na tváři. Stál kousek před Auriel a oblízl si rty.* (Bronx): Nás čeká ještě spoustu zábavy, děvenko. *Byl připraven si ji hodit na ramena a utéct oknem. Radagon moc dobře věděl, kde ho pak najde. Už natahoval ruku k Auriel, když v tom se zpoza něj ozval rachot. Otočil se směrem k němu a spatřil tam Radagona, který sotva stál na nohou a akorát dolapal po dechu. Krev mu stále stékala po tváři a celkově vypadal, že kdyby do něj někdo fouknul, tak spadne.* -ní... *V ten moment se Bronx zamračil.* Nesáhneš na ní... *Řekl Radagon z posledních sil a věnoval Bronxovi opravdu vražedný pohled. Kdyby tady měl dneska umřít, tak ať se tak stane, ale Auriel si nesmí nikdy projít tím, čím si prošel Radagon.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 10:04 pm
*Bronx umlčal slová Shae - ani sa nepokúsila na to reagovať inak než, že ešte viac cúvla do rohu miestnosti. Najradšej by splynula s tieňmi. Keď sa ku Auri Radagon otočil - odtiahla sa a pozrela sa mu do tváre. Pohľad mala plný strachu a srdce jej bilo ako o preteky, no jeho úsmev jej dodal trošku odvahu a tak nôž ktorý jej dal zovrela v ruke. Tento moment využil ten ničomník, schmatol Radagona a odhodil ho.* Nie!! *Vykríkla zúfalým hlasom a začala sa po zemi odťahovať od Bronxa čo najďalej. Bola pripravená porezať ho ak by sa jej chcel dotknúť - jeho pohľad jej bol až príliš dobre známy. Díval sa na ňu lačne, ako keby bola len kus mäsa a bolo jasné, že myslí na nemravné veci.* Nechaj si o tom snívať Bronx! *Odsekla mu so vzdorovitým pohľadom. Bola pripravená bojovať do posledného dychu. * (Shae) Riel! *Zaplakala z kúta jej priateľka, čiastočne preto lebo sa o ňu bála a tiež preto lebo ju chcela napomenúť. Vedela, že takýto muži najviac na svete nenávidia nepoddajné ženy. Takýto barbari neznesú odpor od chlapa - tobôž nie od ženskej, no Auri to bolo jedno. Bola srdcom šľachtičná, hrdá, vzdorovitá a trochu panovačná. Rozhodne neplánovala prísť o panenstvo s nejakým barbarom, ktorý mučil Radagona. To už sa ale zdvihol zo zeme Radagon a Bronx sa ku nemu otočil. V tej chvíli sa stalo veľa vecí naraz - strážci zaťali sekerou do dverí aby sa dostali dnu a Auri sa napriahla s úmyslom bodnúť Bronxa do nohy.* Začiatočnícka chyba! Nespúšťaj oči z protivníka. *Sykla - čupela pripravená uskočiť v prípade, že by sa po nej zahnal alebo, že by jej to nevyšlo.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Dec 29, 2022 10:29 pm
Radagon: *Kráčel pozorně k Auriel, která se mezitím odsunula co nejdál to šlo. Už teď si v Bornx v hlavě představoval, co všechno s ní provede a že toho nebylo málo. A to o tom začal přemýšlet teprve teď. Kdo ví, co ho napadne ještě cestou a pak i na místě. No to bude hotový repertoár. Už teď se na to moc těšil. Když mu ale s tak vzdorujícím pohledem odmlouvala, to ho teprve naštvalo.* (Bronx): Cos to řekla? Ty couro! Všechny moje sny se plní, jasné?! *Začal po ní na konci řvát. Když Shae napomenula Auriel, tak to Bronxe naštvalo ještě víc.* (Bronx): A TY DRŽ KURVA HUBU! CO SI MYSLÍŠ, ŽE SI NEDOKÁŽU SITUACI SROVNAT SÁM?! HM?! *Teď křičel snad ještě víc, než předtím na Auriel. Tak nějak v ten okamžik se Radagon postavil ze země a získal si tak Bronxovu pozornost.* (Bronx): Ty víš, jak mi rozproudit krev v žilách, princezno. Hoarah přeci jen bude tvůj otec. *Jak to dořekl, tak se do dveří zaryla sekera a hned v ten okamžik skončila čepel nože od Auriel v jeho koleni. Neměl se tomu jak vyhnout. Jeho pohled přešel na sekeru ve dveřích a to ho vyrušilo. Auriel si to nechtěně dokonale načasovala. Ale jak mu řekla do očí větu, kterou před chvílí sám řekl, to se mu zatemnilo před očima.* (Bronx): TY ŠPÍNO! *Vydal se proti Auriel, ale v ten okamžik vystřelil i Radagon. Nebyl nejrychlejší a navíc byl pochroumaný, hladový a ztratil už hodně krve, ale Bronxův mocný hněv nebyl jen jeho silnou zbraní, ale i silnou slabinou. Tak moc teď chtěl vrazit Auriel, že si nevšímal Radagona, který jak běžel, tak si jen povyskočil a zabodl svoji dýku Bronxovi do krku ze strany. Oba spadli na zem. Bronx s fontánkou krve z krku a Radagon z veliké slabosti. Ale vší silou, co mu zbývala se dotrmácel nad Bronxe a bodl ho do hrudníku. Jen si vyměnili pohled. Bronx překvapený a umírající pohled a Radagon vražedný. A věnoval mu ještě jedno bodnutí, dokud byl Bronx na živu a díval se na něj. Pak z úplně posledních sil ještě jedno. Pak už přestal. Vydechl si, byl celý od krve. Jak svojí, tak Bronxovi. Najednou se mu ale neskutečně ulevilo. Podíval se na svoji zakrvavenou ruku, která se celá třásla od adrenalinu, kterého měl teď na rozdávání.* ...zpečí...jsi...v bezpečí... *I v tuto chvíli myslel hlavně na Auriel, které se naštěstí nic nestalo. Podíval se na ní se slzami v očích a nevěřícímu výrazu. Cítil teď konečně jakýsi pocit klidu a bezpečí, kterému nemohl věřit natolik, že mu jeho oči opět dovolily prolít slzy. V ten moment se ale Radagonovi zamotala hlava. Nedostatek krve, zranění, hlad, opad neuvěřitelného množství stresu a odeznívající adrenalin se na něm dost podepsaly. Nakonec upadl do bezvědomí.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Fri Dec 30, 2022 1:33 am
*Na Bronxovu otázku "čo si to dovolila povedať" nereagovala, len sa na neho usmiala s pohľadom typu: "počul si". Shae sa však po jeho okríknutí s plačom nalepila na stenu ešte viac - celá sa triasla a ak by to bolo možné úplne by s tou stenou splynula. Auri však na sebe nenechala znať strach hoci sa bála naozaj veľmi! Kto by sa pri pohľade na takého hromotlka nebál, obzvlášť keď na ňu kričal ako zmyslov zbavený. Dlhoročný tréning jej matky a fakt, že si už v Desperose zažila veľa traumatických situácií, však zabezpečil, že si dokázala nasadiť presvedčivú odvážnu, sebavedomú masku a vzdorovito zdvihla bradu - jeho hnev spôsobil, že sa jej do žíl začal liať adrenalín a teda mala zrazu viac odvahy. Bohovia stáli pri nich - podarilo sa jej Bronxa bodnúť a keď sa na ňu otočil bola pripravená reagovať - Radagon však bol rýchlejší. Dala mu to čo potreboval, moment prekvapenia a trochu času. Och a on veru nezaháľal, vrhol sa po barbarovi s výrazom aký u neho Auri tiež ešte nevidela a tak trochu dúfala, že už ho ani nikdy viac neuvidí. Sledovala ako sa zvalili na zem a ako Radagon do neho napriek tomu bodal znovu a znovu zatiaľ čo sa dvere na izbe menili na triesky. Auriel sa pozrela celá roztrasená do Radagonovej tváre - ich pohľady sa stretli. Informoval ju, že je už v bezpečí a potom skolaboval. Trhlo ňou keď sledovala ako sa zrútil na zem vedľa mŕtveho barbara a netušila ako sa mohol dnešný večer vymknúť spod kontroly a dospieť do tohto bodu. Mŕtvy barbar, živý Radagon.... bolo to šialené! Bola paralyzovaná šokom, neschopná sa pohnúť. Skôr než sa však zdvihla - dobili sa dnu strážcovia. Už boli štyria a v prvej chvíli nechápali ako je možné, že na zemi ležia v krvi dvaja mohutní chlapi a dve "kurvy" sú bez jediného škrabanca. Asi to vyzeralo, že sa im obom Shae a Auri ubránili a boli z toho značne v rozpakoch.. opak však bol pravdou.* (Strážca) Ste v poriadku? *Opýtal sa ich jeden z mužov zatiaľ čo zvyšní dvaja dvíhali zo zeme skriňu.* (Shae) Nie to fakt nie sme! Nestrážil si dvere a ten idiot nás takmer zabil! *Chytila druhý dych, vystúpila z tieňa a okríkla strážcu, ktorý zahanbene najprv nijako nereagoval. Vedel, že má totiž Shae pravdu a hrozí mu, že príde - v lepšom prípade o prácu v horšom o holý krk ak sa Calore dozvie, že vďaka nemu do nevestinca vbehol niekto kto mohol ohroziť jeho tajnú rodinu.* Potrebujeme Nyrinn, potrebujeme aby ošetrila .. muža čo nám so Shae zachránil životy. *Auriel znela naliehavo, no nechcela prezradiť, že ho pozná a veľavýznamne sa pozrela na Shae aby bolo jasné, že má držať jazyk za zubami tiež.* (Strážca)Privediem ju. *Povedal jeden z nich a bežal po mladú Calovu dcéru. Sama sa zatiaľ Auriel postavila na nohy - pribehla ku nej Shae a tuho sa objali.* (Shae) A potrebujem nové dvere! Ako mám asi takto zajtra pracovať ha? *Bola protivná, no mala byť prečo. Strážcovia odpratali telo barbara, kým bol ešte teplý - zmlsnú si na ňom potvory čo vonku plienia mesto. Predtým ho však samozrejme prešacovali či u seba nemá nejaké prachy. Tie si po prípadne nechali rovnako ako cennosti a zbrane. Shae po krátkom naliehaní od Auriel pristúpila na to, že ho neprezradí a dokonca spoločne s Auri uspôsobili jednu nepoužívanú izbu na prízemí - kde ho následne strážci preniesli. Auriel pomohla Nyrinn Radagona ošetriť a umyla následne jeho telo od krvi, potu a špiny voňavým mydlom a vlažnou vodou. Bola vydesená z toho koľko jaziev hyzdilo jeho telo...  chcelo sa jej plakať keď si predstavila koľko bolesti a mučenia si musel vytrpieť. Ruky sa jej triasli keď mu sušila vlasy a v očiach ju pálili slzy. Teraz plakať mohla, boli sami v malej izbe kde nebolo nič len jedna posteľ a malý stolík na ktorom stál svietnik so sviečkou. Potichu teda nechala svoje emócie vyjsť na povrch. Plakala lebo sa bála, že sa Radagon už nepreberie, plakala pri pohľade na jeho zjazvené telo, plakala od úľavy, že žije... všetko sa to v nej tak nejako nakombinovalo, že ani nepočula kedy sa otvorili dvere a do izby vošla jej priateľka.* (Shae) Ako je na tom? *Opýtala sa tichým hlasom na čo Auriel trochu smrkla a odložila uterák, ktorým ho sušila.* Nyrinn tvrdí, že je len vyčerpaný a hladný. Vraj potrebuje oddych. *Prehovorila bez toho aby sa na svoju priateľku otočila.* (Shae) Tak trochu som to tušila. *Špitla a keď sa na ňu Auri otočila - uvidela v jej rukách tácku na ktorej mala jedlo, vodu a aj vínovú fľašu, ktorú spolu hore nedopili.* Si skvelá. *Pousmiala sa na ňu Auri a položila jedlo a vodu na stolík vedľa sviečky pre prípad, že by sa Radagon prebral. Shae sa zatiaľ posadila na posteľ ku Radagonovým nohám, pozerala sa však pri tom do uplakanej tváre svojej priateľky.* (Shae)Ja? To ty si tam bola ako amazonka. Ten chlap bol ako hora a ty si bola ... proste neskutočná! *Potriasla hlavou a Auri si s tichým smiechom utrela tvár od sĺz.* Hej.. neskutočná som bola akurát v tom ako som sa neskutočne bála a ako neskutočné som mala šťastie. *Šepla s trošku neveselým úsmevom a prikryla Radagona dekou. Prikrývky na prízemí neboli tak luxusné ako tie na poschodí, no boli čisté a nebude mu zima. Jeho oblečenie vzali vyprať - nechceli riskovať že by tu doniesol blchy. Každopádne to bol dôvod prečo mal na sebe Radagon len spodky.* (Shae)Budem hádať... to je ten tvoj zhorený milenec z farmy. *Pozrela sa teraz na jeho tvár a márne na nej hľadala nejaké stopy po popáleninách.* Áno.. ale nebol môj milenec. *Auri sa teraz zasmiala trochu úprimnejšie.* (Shae)A čo teda? Bojovali ste za seba ako postavy z nejakých dobrodružných piesní. *Shae sa napila vína rovno z fľaše a potom fľašu ponúkla aj Auri, ktorá sa jej vďačne chopila.* No.. Učila som ho čítať a písať.. *Keď to povedala trochu nevinne sa usmiala na svoju priateľku, ktorú tým úprimne rozosmiala.* (Shae)Bohovia dievča, ty musíš byť ale učiteľka. *Doberala si ju na čo sa Auri trochu zasmiala tiež. Jedno sa muselo Shae nechať - vedela Auri pobaviť.* Nemali sme spolu veľa hodín.. nepoznali sme sa až tak dlho, no mala som ho rada. On.. bol úplne iný než všetci chlapci ktorých som dovtedy poznala. *Priznala sa a znovu sa napila vína predtým než ho vrátila Shae.* (Shae)Je pekný, no ... priťahuje problémy. Skoro sme dnes kvôli nemu putovali za Moranou. *Trošku prižmúrila oči.* (Shae) Mala by si prehodnotiť svoj vkus na mužov. *Auri očervenela.* Shae! Nebuď protivná. Zachránil nám život. *Pripomenula jej.* (Shae)Život si nám všetkým trom zachránila ty. Tým, že si ho bodla do nohy. *Nesúhlasila a Auri sa na ňu zamračila.* Ja by som Bronxa nedokázala sama zabiť - bol tri krát taký veľký. A vôbec .. ak sa ti nepáči... prečo tu pri nás sedíš? *Oborila sa na ňu na čo sa Shae zasmiala.* (Shae)Tak pri nás. *Doberala si ju a Auri sa začervenala ešte viac.* (Shae)Slúžka čistí krv z podlahy po tom barbarovi a strážca mi mení dvere. Chcela som ťa tiež vidieť... stačí takéto vysvetlenie? *Nahla hlavu na stranu a podala Auri opäť víno.* Stačí. *Povzdychla si, vzala si víno, napila sa a potom sa trošku pousmiala.* Prepáč, som... trochu rozhodená. *Ako to Auri povedala - odhrnula Radagonovi z tváre prameň vlasov a opäť zvážnela.* (Shae)Chápem, predpokladám, že ti jeho vzkriesenie dosť... skomplikovalo život. *Bola uštipačná, narážala na jej ostatných nápadníkov a to Auri naštvalo.* "Mala som jej čo povedať." *Pomyslela si nahnevane a vrátila jej fľašu vína.* Shae, choď skontrolovať svoje dvere prosím! *Po týchto slovách sa Shae trošku zasmiala.. postavila sa z postele.* (Shae)Nezabúdaj na moju radu Riel. Láska je zbytočná - uži si a odkopni ich skôr než to urobia oni tebe. *Poslala Auriel vzdušnú pusu a odišla z miestnosti. Zavrela za sebou aj dvere a sa po chvíli len s povzdychom zdvihla zo zeme a posadila sa na posteľ vedľa Radagona. Chytila ho za ruku a na moment zavrela oči. Doľahlo na ňu víno, únava... a tak si po chvíli ľahla na posteľ vedľa neho. Zaspala, no aj v spánku ho skoro až kŕčovito držala za ruku.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Fri Dec 30, 2022 2:34 am
Radagon: *Omdlel. Jinak to prostě nešlo. Ve výsledku byl i zázrak, že držel tak dlouho. Ale pro bezpečí Auriel, jediné osobě, kterou držel ve svém srdci v tomhle zpropadeném městě, by si neodpustil, kdyby to nevydržel, i když v očích mnoha lidí by byl čas, který vydržel stát na nohou, úctyhodný. Nicméně teď byl oddán osudu a zaměstnancům nevěstince, kteří se o něj krásně postarali. Při ošetřování jeho těla si ale mohli všimnout obrovského počtu jizev - podobný stav i zepředu. Mezitím, co byl v bezvědomí měl díky nově nabytému klidu krásné sny. Zdálo se mu, že je znova na farmě, společně s Milicent, svojí rodinou a doma ho čekaly další lekce čtení a psaní od Auriel. Napříč tomu, jak dlouhou dobu spal, tak ten sen prolítl jako voda. Nakonec začal postupně otevírat oči a nejprve spatřil strop místnosti, ve které se nacházel. Po chvíli rozmazaného vidění se rozkoukal. Cítil ostrou bolest na čele z rány, kterou mu způsobila Auriel, což ho donutilo ze sebe vydat jemnou hlásku* Ts. *Sáhl si tak volnou rukou na čelo a cítil obvazy. To ho trochu překvapilo. Musel trochu zapátrat v paměti, jak se sem vlastně dostal a po chvíli se jen zaraženě díval do stropu. Vzpomněl si na celou tu situaci s Bronxem v tom pokoji a hlavně na obličej Auriel, který byl poslední věcí, kterou předtím než omdlel, viděl. Hned v ten moment se chtěl posadit, ale zarazila ho ostrá bolest zad a boku.* ,,To musí být z toho hodu na skříň." *Pomyslel si s bolestivou grimasou. Minimálně se pokusil podívat se kolem sebe hlavou, když v tom ji otočil na bok a celý svět se najednou jako kdyby zastavil. Ležela tam vedle něj a až teď zaregistroval, jak mu svírá ruku, i když spí. Málem se teď rozbrečel. Musel na chvíli dát hlavu stranou, přeložit si předloktí přes oči a po chvíli prsty otřít těch pár slz, které mu vytekly. Znova se na ní podíval. Nemohl se přestat usmívat. Takový klid. Takový pocit bezpečí a spokojenosti. To už opravdu dlouho nezažil. Prstem volné ruky jí jemně odkryl pramínek vlasů z obličeje, aby si ji mohl prohlédnout.* Jsi to opravdu ty... *Usmál se radostí a znova mu zvlhly oči.* Ah bohové, ani nevíte, jak moc jsem vám vděčný. *Řekl, když se díval ke stropu a mezitím trochu zmáčknul ruku on jí a palcem jí jemně pohladil po hřbetu její ruky.* ,,Tuhle druhou šanci na život využiju na plno..." *Zapřísáhl se sám sobě. Teď už jen čekal, dokud se neprobere. Strašně ho lákala ta voda s jídlem na nočním stolku, ale nechtěl jí probudit. Jestli si někdo zaslouží odpočinek, tak je to ona. Nebýt ní, bůh ví, kde by teď Radagon byl.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 01, 2023 7:18 pm
*Auriel nezaspala na dlho a tento krát ani nespala veľmi hlbokým spánkom - v prvom rade spať vlastne ani vôbec nemala v pláne, proste ju len premohla únava. Prebrala sa zo sna na príjemný pocit toho, že ju niekto hladká po ruke. Vďaka tomu nežnému dotyku precitla trošku viac a rozospato zažmurkala aby sa prebrala.* Radagon. *Šepla a usmiala sa keď si všimla, že už nespí a previnilo sa začervenala.* Ach prepáč.. ani neviem ako som zaspala. A-ako sa cítiš? *Opýtala sa ho starostlivo a potom sa trošku nemotorne posadila vedľa neho na posteli. Rýchlo si rozpomenula na všetko čo sa stalo. Tie obrazy, výraz Bronxa, krv... ten strach v očiach Shae a nenávisť v Radagonovom pohľade.. toto všetko tak rýchlo Auri nezabudne. Rukou sa dotkla jeho nahého ramena kde ho pohladila a zrakom pri tom skočila z jeho nevšedných žltých očí na stolík s jedlom.* Musíš byť hladný... ah nie si smädný!? *Zažmurkala a ak jej to dovolil - pustila by mu ruku a odtiahla sa od neho, no len preto aby mu podala tácku na ktorej bolo jedlo a voda.* Si dlho hore? Ach.. mal si ma zobudiť. *Pousmiala a pocit viny v nej sa ešte umocnil. Potom si trochu voľnou rukou uhladila vlasy a nervózne si zahryzla do spodnej pery. Bolo jej jasné, že musí mať na
ňu veľa otázok. Prečo je v nevestinci, prečo je oblečená ako dievča ľahkých mravov - ani radšej nechcela myslieť na to ako musí v jeho očiach vyzerať. Ona bola tiež zvedavá na všetko čo sa stalo kým sa nevideli, no všetko malo svoj čas a teraz bola jej priorita inde. V prvom rade chcela aby sa najedol a dostal do seba nejaké tekutiny. Niekde v kútiku mysle ju hlodali aj otázky, na ktoré sa ho ale rozhodne neodváži opýtať. A to napríklad - čo všetko počul kým sa schovával v skrini u Shae. Ak by sa Radagon cítil slabý - Auriel by mu automaticky pomohla pohodlnejšie sa usadiť.. napravila mu vankúš a tak ďalej.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 01, 2023 8:02 pm
Radagon: *Netrvalo moc dlouho a Auriel se probudila. Nakonec se jen trochu usmál, když se mu hned začala omlouvat s tím, že sama zaspala.* Ne, to vůbec neřeš. Nic se nestalo. *Když se ho zeptala, jak se cítí, no, tak samozřejmě ho bolelo celé tělo, ale nechtěl to na ní teď takhle celé házet. Moc si vážil toho, že se o něj postarali a tak se rozhodl jí alespoň nezatěžovat hlavu tím, jak ho všechno bolí.* Ale jde to. Trochu cítím záda, ale to se vsákne. Nic tak hrozného to není. *Cítil se o něco hůř, než popisoval, ale bolest teď nebylo téma, které by chtěl nějakým způsobem rozvádět. Pak ho pohladila po rameni a nísledně pohledem přešla na talíř s jídlem, což ho také přinutilo se tam podívat. Jen naprázdno polknul. Ani si nepamatoval, kdy naposledy jedl z talíře. Pak se ho zeptala jestli nemá hlad nebo žízeň a její uvědomění na otázku s žízní ho trochu pobavilo.* Nerad se přiživuju, ale opravdu rád bych se najedl a napil. *Udělal tady jen bordel a dostal za to lékařské ošetření, teplou postel a střechu nad hlavou, i když velmi pravděpodobně jen dočasné. Cítil se, že všem tady teď strašně dluží. Když mu podávala tác s jídlem, tak se pokusil se posadit. Byl to souboj, šlo to pomalu, ale šlo. Snažil se vydávat co nejméně bolestivých zvuků a grimas a s její pomocí se nakonec usadil a opřel se o polštář, který mu napravila.* Nene, před chvíli jsem se probral. A cítil bych se provinile, kdybych tě vyrušil ze spánku. *Nakonec se chvíli zadíval na jídlo, které dostal. Půlku ulomil a nabídl ho Auriel.* Taky musíš mít hlad. *Jemným gestem pohybu ruky naznačil, aby si to vzala. Jak už zareaguje bude na ní. On se následně zakousl a na obličeji mu mohl být vidět spokojený výraz. Celé to sousto zapil kouskem vody a nakonec se jen hlavou opřed o stěnu a spokojeně vydechl. Dal si chvíli na čas, aby se nerozbrečel nad faktem, že to nemusel nikomu ukrást nebo shánět za ukradené peníze. A nebo, že mu to nikdo nevezme, než to sní. Bylo mu jasné, že teď ale přichází ta chvíle, kdy si budou moct normálně promluvit.* Vzkaž komukoliv, kdo to dělal, že je to naprosto výborné...a že moc děkuji. Za všechno. *Nejprve ale musel poděkovat. Nebral to jako samozřejmost. Než ale nabídne nějakou práci jako vděk, tak chtěl počkat, až se dá trochu dohromady. Pak ale přemýšlel o čem si s ní promluví a popravdě ho toho moc krom minulosti nenapadalo.* Není ti v tom zima? *Moc dobře si uvědomoval, že byl v nevěstinci. Auriel ať už byla oblečená jak chtěla, tak si o ní nic divného nemyslel. Kdo ví, čím si musela projít ona. On na sobě přeci jen také nosil oblečení mrtvého muže. Určitě nečinil unáhlené závěry.* A jak je na tom ta pa...sleč...madam? *Nebyl si jistý, jak má Shae nazvat.* Ta je v pořádku? *Zeptal se ze slušnosti, i když ho trochu naštvala, když ho tak předhodila Bronxovi. Chápal, proč to udělala, ale stejně. Opravdu se mu to nelíbilo a naštvalo ho to.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Mon Jan 02, 2023 2:36 am
*Bol to celý on keď ju upokojoval, že sa nič nestalo a keď ju uisťoval, že je v poriadku hoci bol od pohľadu doudieraný a slabý. Nič iné ale od neho vlastne ani nečakala.. podala mu jedlo keď súhlasil, že si ho vezme a keď povedal, že by sa cítil previnilo ak by ju zobudil a ponúkol jej časť svojho jedla - zľahka potriasla hlavou a opäť mala čo robiť aby sa jej do očí nenahrnuli slzy. Napravila mu vankúš tak aby sa mu pohodlne sedelo a keď sa odtiahla na perách mala jemný úsmev.* Tesne predtým ako sme so Shae prišli do izby .. boli sme v kuchyni. Nie som hladná, toto je len tvoje. *Prehovorila pravdivo a dívala sa mu pri tom do očí. Po tom všetkom hlad rozhodne nepociťovala aj počas toho ako Radagon jedol jej pozornosť nebola na tom pokrme.. Nie, Auriel si nemohla pomôcť.. obzerala si jeho rany, jeho novšie aj staršie jazvy a mala pri tom pocit ako keby sa jej čím ďalej tým horšie dýchalo.* "Koľko bolesti si vytrpel za ten čas čo sme sa nevideli?" *V duchu cítila ako sa jej zmocnila beznádej a úzkosť.. verila farmárom, že Radagon umrel - ani ju nenapadlo si to overiť, tvrdili, že jeho telo bolo zhorené na nepoznanie.. malo jej to byť podozrivé? Ako mohla tušiť, že v skutočnosti bol unesený a mučený.... Nosila mu kvety na hrob, žila svoj život zatiaľ čo on dúfal, že ho niekto zachráni? Cítila výčitky, ľutovala, že to dopadlo tak ako to dopadlo. Jazyk ju priam svrbel od otázok, ktoré mala na mysli, no ovládala sa. Nechala ho najesť a potom skôr než by stihla čokoľvek povedať, dojedol a pochválil tunajšiu kuchyňu - s trošku nežným úsmevom naklonila hlavu na stranu. Varilo mladé dievča - dcéra jednej z tunajších dievčat.* Určite jej to odkážem, bude rada. Je mladučká, no veľmi zručná. *Pousmiala sa a vzala tácku z jeho nôh aby ju mohla odložiť na bok, naspäť na stolík. Kým sa na neho znova otočila - položil jej tú otázku... v ktorej narážal na to ako sporo je odetá. Pri tejto otázke na moment zadržala dych a jej líčka sa sfarbili do šarlátovo-červených odtieňov.* Nie. *Vydýchla trochu roztrasene a podvedome si objala trup jednou rukou - ako keby sa chcela sama objať, či sa snáď zahaliť. Placho sklonila tvár. Možno čakal, že povie niečo v zmysle: "Vždy sa tu nájde niekto kto ma zohreje." No len tá predstava sa jej priečila do takej miery, že o tom nedokázala ani žartovať aby odľahčila atmosféru. Zahanbene odvrátila pohľad a narovnala sa na posteli, tým že vystrela chrbát. Zhlboka sa nadýchla a pokúsila sa nabrať zvyšky svojej hrdosti, ktoré jej ešte zostali.* Prepáč... Ehm, chápem ako to vyzerá a po tom čo si počul v izbe .. keď si bol v skrini tak si istotne myslíš, že .. ja.... *Hovorila odrazu rýchlym avšak stále tichým hlasom, no potom sa zarazila a založila si nervózne prameň vlasov za ucho.* Uhm.. Moje oblečenie vzali oprať tak ako tvoje a niekde sa im zapotrošilo. Nepracujem tu, len .. som tu uviazla a teda je bezpečnejšie tu pre mňa počas slnovratu zostať. Umožnil mi to jeden .. môj známy, ktorý tento nevestinec pomerne bohato zásobuje zlatom. *Nazvať Caloreho známym bola silná káva, no nevedela ako inak na to reagovať. Nebol to ani jej kamarát či spojenec. Viac než ku priateľovi mal ku nepriateľovi.* Tieto šaty oproti ostatným, ktoré mi ponúkli ako kompenzáciu boli ešte pomerne slušné. *Šepla a trošku silene sa pokúsila usmiať. Neuvedomovala si - popri tom všetkom ako vyzývavo je odetá - našťastie Radagon pokračoval otázkou o Shae a tak si dovolila kradmý pohľad jeho smerom..* Shae nepoznám dlho, no má tuhý korienok. *Toto povedala Auriel už trošku vyrovnanejšie.* Je v poriadku, obom si nám zachránil život. *Pozrela sa opäť do jeho nevšedných žltých očí.* Môžeš tu teda prečkať slnovrat tiež ... na účet podniku dalo by sa povedať. *Usmiala sa a trošku mykla plecom.* Nikto ťa tu však nenúti ostať ak si to neželáš. Nie si tu väzeň. *Mala potrebu to tak nejako dodať - pravdepodobne si s obmedzovaním slobody užil toho až až. Nechcela aby sa tu cítil ešte nepríjemnejšie.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Mon Jan 02, 2023 6:01 pm
Radagon: "Shae..." *Došlo mu, že to bude ta druhá žena, která s nimi byla v pokoji. Trochu se mu zvedl tlak, když se dozvěděl její jméno, ale tak to teď nebylo podstatné. Když Auriel odmítla jeho rozdělení se s jídlem, tak se mu popravdě trochu ulevilo. Za což se v hloubi duše opravdu styděl, ale měl prostě hlad jako vlk.* Dobrá tedy. Tvoje mínus, je to fakt dobré. *Trochu se pousmál. Celé to jedl pomalu, i když měl chuť to celé vdechnout na jeden zátah, ale nechtěl zbytečně vyvolávat otázky, jak se dopracoval k takovému hladu. Snažil se při tom nemyslet na to, jaké rozdíly ve stravování měl doposud. Opravdu se snažil držet si myšlenky jinde, ale bylo to opravdu těžké. Jeho hlava mu to neustále připomínala. Možná nějaký obranný mechanismus? Něco, kvůli čemu bude vždy na pozoru, aby se to nezopakovalo? Kdo ví. Nicméně to způsobilo, že Radagon jedl a jeho výraz byl jako výraz mrtvého člověka. Jeho pohled skončil na bílém prostěradle a byl upřený, jako kdyby tam snad něco viděl. Nakonec ho ale probudil zvuk kladiva, který značil, že asi dávají dohromady novou skříň.* Je opravdu skvělá. Ani si nepamatuju, kdy naposledy jsem... *Zarazil se, nepokračoval. Chvíli se jí zadíval do očí.* Moc se jí to povedlo. *Celé to dokončil umělým úsměvem na tváři a že v tom nebyl tak dobrý, jako Auriel. Když se začala obhajovat, že tady nepracuje, tak se zarazil. Nechtěl, aby se cítila nějak stydlivě, nebo že si o ní myslí bůh ví co. Ano, lhal by, kdyby mu řekl, že mu hlavou neprojela myšlenka, zda skončila jako pracovnice v nevěstinci, ale určitě to neviděl jako něco zlého. On sám byl nucen krást nebo se prát v soubojích o peníze na jídlo nebo o jídlo jako takové. Podsvětí a ulice Desperu jsou drsné. Nemohl ani jen tušit, čím si prošla ona a jestli jí to zavedlo k tomu, prodávat své tělo, aby měla co jíst a pít? Budiž. Určitě se mu tím nehnusila nebo něco takového.* Slunovratu? *Tázavým tónem zopakoval slovo, které řekla. Nic pod tím pojmem neznal. Ano, ze svého života ve vesnici ho zažil. Bylo období v roce, kdy bylo více poplachů a hlídek a podobně, ale nikdy mu o tom nic víc neřekli. Nebylo to téma pro děti, pouze pro dospělé. A on bohužel svoji zkoušku dospělosti nestihl, protože skončil tady. Doma byl tedy vždy v bezpečí a tady, tady byl hezky schovaný i před lidmi, natož jen před upíry a vlkodlaky.* Škoda, že lidé takhle nepodporují farmy. *Trochu si rýpnul, no když řekl slovo farma, opět se mu vrátily nehezké vzpomínky.* Nic neříkám, Auriel. Naopak ti sluší, jen jsem se zeptal, zda ti není zima. *Klidným tónem jí ujistil a zalichotil. Doufal, že to alespoň trochu odlehčí.* To má... *Trochu pokrčil rty, když si vzpomněl, jak ho předhodila Bronxovi. Prostě se přes to nemohl přenést.* Když už, tak to byla spolupráce a z mojí strany hromada štěstí. *Určitě tady teď ze sebe nechtěl dělat hrdinu, že je to jejich zachránce a jak skolil chlapa jako horu. To určitě ne.* Je to velkorysá nabídka, ale určitě to rád nějak splatím zpátky. *Na chvíli se zarazil.* Teda, možná jako výpomoc v kuchyni...nebo...stráž... *Na ten další typ práce, který tady probíhal se popravdě úplně necítil. Spíš by mu to zavařilo na další problémy. Když však řekla slovo vězeň, tak to v něm opět vyvolalo vzpomínky a opět byl nesvůj. Za posledních pár chvil to bylo několikrát. Doufal, že se tomu vyhne, ale nikdy by ho nenapadlo, že v normální konverzaci může být tolik možností jak ho myšlenkami dostat zpět na to nechutné místo.* Auriel já... *To, co měl teď v plánu říct pro něj nebylo lehké, ale neviděl jinou možnost.* ...asi nemám jinou možnost, jak s tím...bojovat...než, že se tomu postavím čelem. Určitě máš v hlavě plno otázek, ale jsi až moc dobře vychovaná, aby ses sama zeptala. *Projel si rukou pár jizev. Byl tady téměř nahý, ta skutečnost už prostě nešla zamaskovat.* Jsem ochoten odpovědět na všechno...minimálně, co zvládnu. *Podíval se jí do očí a byl vyděšený, ale někde tam bylo i odhodlání. Snažil se uklidnit pomalým a hlubokým dýcháním. Nakonec je to všechno tak, jak říkal jeho otec. Je potřeba se věcem stavět čelem.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Jan 04, 2023 9:02 pm
*Bolelo ju vidieť ho takto zraneného, mal tak prázdny výraz ... musela sa veľmi snažiť aby na tvári udržala pokojný výraz a na perách jemný úsmev.* Je slnovrat - vonku sa to hemží upírmi a vlkolakmi, ktorí bažia po krvi. Obzvlášť panenskej.. takže je nevestinec ideálne miesto na ukrytie sa. *Vysvetlila mu a keď Radagon hlesol, že škoda, že ľudia nepodporujú farmy tak ako bordely - musela sa trošku zasmiať.* Tu asi nájdu viac potešenia než na roli či v sade. Hoci zelenina z vašej farmy bola skutočne lahodná. *Po poslednej vete posmutnela nakoľko si spomenula na to v akom stave ich farma bola.. a na to ako nosila kvety na jeho hrob. No potom prikývla aby to zahovorila a odpútala sa od temných myšlienok.* Ale áno.. hodilo by sa to. *Prikývla napokon a keď povedal, že jej to pristane - začervenala sa a odvrátila pohľad.* Nie je to môj štýl, ale ďakujem. *Pousmiala sa a neušlo jej akú drobnú grimasu urobil keď spomenula Shae. Áno nechovala sa tam v tej izbe práve najodvážnejšie keď Radagona Bronxovi predhodila, no Auri mala potrebu sa svojej priateľky zastať.* Shae sa veľmi bála... najprv sa zľakla teba v skryni a ten barbar - no, to bola posledná kvapka. Iste chápeš, že to bolo pre ňu ťažké. Nikdy takto priamo nečelila nebezpečenstvu. Nevestinec je pomerne dobre chránený na to, že je v Desperose. *Za ten krátky čas čo tu so Shae strávila sa toho od nej veľa dozvedela. A nerozprávali sa samozrejme len o milostných záležitostiach .. ale aj o tom ako to tu chodí. Keď povedal, že by to tu chcel nejako splatiť a potom dodal čo konkrétne tým myslel tak sa trošku uchechtla.* Bez obáv. Zatiaľ sme ťa označili za hrdinu, ktorý zneškodnil toho hulváta. Takže to rozhodne nebude nutné.. teda kým nenaberieš dostatok síl. Potom to už bude na tebe - či budeš chcieť priložiť ruku k dielu. *Uistila ho s úsmevom .. následne sa však zatváril ako keby videl ducha. Oslovil ju a povzbudil ju aby sa ho pýtala na čo bude chcieť. Auri chcela, naozaj veľmi túžila vedieť čo sa stalo, že na tak dlhú dobu zmizol. Chcela vedieť čo bol ten Bronx zač, prečo šiel po Radagonovi, no bola vydesená.. nervózne sa hrala s jemnou látkou svojich šiat a cítila ako jej srdce zviera úzkosť.* Nechcem aby si si tou bolesťou prechádzal znova keď mi o tom budeš hovoriť. *Šepla napokon bez dychu a mohol si všimnúť ako jej oči zvlhli. Celkovo od plaču mala začervenané oči čo dosť okato kontrastovalo s jej svetlomodrými dúhovkami.* To čo sa ti stalo je nefér.. a ja nenávidím toto miesto ešte viac. Ak si niekto nezaslúžil mučenie tak si to ty. *Naprázdno preglgla, svoje slová myslela stopercentne vážne. Radagon bol čestný, statočný a odvážny. Vždy pozitívne naladený a tak veľmi snaživý a pracovitý až to motivovalo aj ju samú aby bola lepšia než je. Chcela byť viac ako on a toto mesto mu každý jeho úsmev a priateľské gesto oplatilo trpkým utrpením. Bolo to nefér.* Ak to však chceš zo seba dostať, ak ti pomôže sa o tom so mnou porozprávať... som tu a vypočujem ťa. *Mala pocit ako keby sa v jej hrdle vytvorila neviditeľná guča, ktorú nedokázala pregltnúť.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Jan 04, 2023 10:34 pm
Radagon: *Pozorně poslouchal její vyprávění o těch hladových vlkodlacích a upírech a jak to teď prostě bude nebezpečné.* Tak to je nemilá situace. Ale to se nějak zvládne. *Pochopil, že důležité je prostě držet paty uvnitř. Navíc moc dobře věděl, že vlkodlaci a upíří budou dělat problémy hlavně teď. Po zbytek roku to jsou hlavně lidi. A že si to ozkoušel na vlastní pěst, jak se říká. Proto ho to nijak extra nevyděsilo. On už asi bude opatrný po zbytek života. Jestli před vlkodlaky, upíry a nebo lidmi mu bylo už jedno. Nakonec si jen jemně povzdechl s úsměvem na tváři, když zmínila jejich zeleninu.* Jo, ta byla opravdu speciální. *Ještě chvíli držel úsměv na tváři, ale v hlavě mu běhaly jiné myšlenky.* "Ale nikdo se nedokáže starat o půdu jako Milicent. Ti šmejdi si sice zabrali její pozemek, ale vsadím se, že úroda nebude nikdy tak kvalitní, jako její..." *Moc dobře věděl, že myšlenkami míří zase do temnoty, ale držel úsměv na tváři, i když umělý. Třeba když se bude snažit smát, bude to lepší. Třeba se to pak přemění na realitu a ten úsměv bude opravdový.* No nemáš vůbec zač. *Nakonec Auriel začala hájit Shae. Radagon jí jen sledoval a nijak se netvářil. Rozuměl tomu, co říkala, ale nedokázal to překousnout. Nedokázal to přijmout. Šlo to říct lépe. Jinak. Nemusela mu ho předhazovat. Kdyby jen věděla, co by s ním udělal...rozmyslela by si to. Ale i tak. Předhodit druhého člověka takové bestii, aby si zachránila vlastní kůži. To prostě bylo ubohé. Chápal, proč to udělala, ale stejně. No tohle bude běh ještě na dlouhou trať. Nechtěl se tedy pohádat s Auriel, proto to nějak dál nerozváděl, ale sám moc dobře věděl, že Shae momentálně stále není na jeho pozitivním seznamu.* Hrdina nehrdina, já věci vracím. *Mluvil naprosto přesvědčeně a vážně. Stejně jako vrátil Patchesovi, co mu prováděl. A i Bronxovi. I když to měli moc rychlé. Nakonec to ale chtěl vrátit celému podsvětí, ale na to ještě neměl sílu. Nakonec se jen smutně usmál, když mu řekla, že nechce, aby si tou bolestí procházel znova.* Už se to stejně děje...a nejde to zastavit. *V poměru ke svému věku tam byl moc dlouho, aby se to dalo jen tak zapomenout. Naopak v něm víc a víc rezonovala slova jeho otce. Nakonec jí zvlhly oči a Radagon popravdě moc nevěděl, jak jí utěšit. On sám s tím bojoval. Radši si jen promnul oči a naposledy se zakousl do posledního sousta.* Děkuju... *Nevěděl co víc jí k tomu říct, aby to mělo stejnou hodnotu a rozdýchal to. Naopak ale věděl, kdo všechno by si to zasloužil. Ještě tam bylo pár jmen, kromě Bronxe a Patchese, kteří to měli všechno na starosti. Auriel pak ale přišla se skvělým nápadem. Mohl by to prostě odvyprávět. Nemusel by tak Auriel trápit těžkými otázkami z její strany.* Mám pocit, že to tak bude nejlepší. Můj otec by mi to asi poradil, jak ho znám. *Trochu se pousmál při vzpomínce na něj. Pak se nadechl a spustil.* Všechno to začalo v ten večer. Všude byly plameny. Vstal jsem a utíkal na pomoc Milicent, kterou jsem našel ležet v kaluži vlastní krve. Nedokázal jsem jí zachránit. Jen jsem její bezvládné tělo odnesl ven a od té doby si nepamatuji nic, dokud jsem se neprobral v té místnosti. Ani vlastně nevím, kde skončilo její tělo. Měla pohřeb? Má hrob, který bych potom mohl navštívit? *Přerušil vyprávění a dotázal se jí. Ale nepodíval se na ní. Nemohl. Kdyby to udělal, asi by pak nemohl pokračovat. Ale musel to ze sebe prostě dostat.* Pak začaly 2 roky naprostého pekla. Mučení. Všechny druhy. Ostré, tupé, nažhavené nože...posolené, potřené jedem. Napichováky, cejchy, jehly...kladiva, kladky, krysy ve kbelíku...topení ve vodě...horké i studené...dušení...hladovění, žíznivění...trhání nehtů, lámání a vyhazování prstů... *Najednou to z něj začalo padat. Sypal to ze sebe všechno. Očividně to opravdu potřeboval. Každým slovem se mu víc lámal hlas, ale i tak pokračoval, dokud se prostě nezarazil a hyperventiloval. Sevřel prostěradlo do obou rukou a drtil ho, co mu jen jeho síla dovolila. Chvíli mu to trvalo, ale pokud by se Auriel pokusila mu jakkoliv pomoc, tak by jí jen gestem ruky zastavil, že to má pod kontrolou. Málem se i pozvracel, ale s tím celou silou své vůle bojoval, protože si moc vážil toho jídla, které před chvílí snědl. V jeho očích však bolest, kterou tam měl při vyprávění, nahradil hněv. Ale nakonec je jen zavřel a pokračoval v uklidňování. Po chvíli se uklidnil, opřel se stěnu a pokračoval. Už to načal, musel to dokončit.* Takhle se lidi jako je Bronx na mě bavili každý den. Bez jediné přestávky. Dokud nemuseli být s Patchesem oba pryč. To mě přišel někdo další vysvobodit. Mohl jsem utéct už tehdy, ale já...já nechtěl. Rozhodl jsem se zůstat a nakonec jsem zabil Patchese jeho oblíbeným napichovákem, když to zrovna nejmíň čekal. Bronxe jsem tam už nepotkal. Ten mě pak pronásledoval v ulicích, dokud mě to nedovedlo až sem. *Opět si dal na chvilku pauzu, tentokrát však bez záchvatu.* Bronx byl ten, kterého jsi bohužel potkala i ty, tady. Je to bývalý člen barbarského kmene mého otce. Očividně mu po jeho odchodu dali dost jasně najevo, že ho tam nechtějí. No a tak se ze mě snažil dostat, kde ho najde. *O tom, kdo byl Patches jí radši neříkal. Nedokázal si představit, co se jí honí hlavou a kdyby se dozvěděla, že Patches je ten, kterému zlomila nos jablkem, když jsme utíkali...tohle jediné si asi Radagon vezme do hrobu. Pak se otočil na Auriel. Bylo to těžké, nechtěl vidět, co tím vším způsobil. Nechtěl vědět, jak se tváří. Ale bylo to součástí toho všeho, takže musel. Zas a znova je to tak, jak říkal jeho otec. Musí se věcem stavět čelem.* Moc si vážím toho, že jsi mě vyslechla. Bylo to těžké, ale myslím, že mi to pomohlo. *Opravdu se mu trochu ulevilo, když o tom mluvil nahlas. Nebylo to úplně zbytečné. Teď už jen stačí počkat a uvidí, jestli to mělo nějaký efekt.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Jan 05, 2023 1:17 am
*Bolo ťažké dívať sa na svojho priateľa, vidieť pred sebou tohto osudom ťažko sužovaného muža a pri tom mať v hlave predstavu Radagona, ktorého si pamätala. Boli ako dve úplne odlišné osoby - ani jeho úsmev nebol tak hrejivý ako v minulosti.. no nemohla sa tomu čudovať a ani mu to v duchu nevyčítala. Jeho slová - to, že veci vracia.. to, že na to čo prežil stále myslí - lámalo jej to srdce. Napokon súhlasil s jej návrhom a pustil sa do rozprávania všetkých tých udalostí, ktorými si prešiel. Keď sa opýtal na Milicent - ľútostivo prikývla.* Máte hroby blízko pri sebe - kúsok od farmy. *Sklopila pohľad na svoje prsty, ktoré sa nervózne pohrávali s látkou jej šiat.* Povedali mi, že vaše telá boli zhorené na uhoľ.. chodila som za tebou a plietla som venčeky z kvetov. Keby som len tušila, že si to prežil... *Nervózne si zahryzla do spodnej pery a zahanbene nedokázala zdvihnúť pohľad ku jeho očiam. Cítila výčitky, vinu... ďalej ho len mlčky počúvala a vstrebávala jeho slová. Keď opisoval všetky tie spôsoby mučenia, spravilo sa jej mdlo a bola rada, že odmietla jedlo o ktoré sa s ňou chcel podeliť. Bolo toho na ňu moc - mala výbornú fantáziu a toto.. toto bolo niečo príšerné. Ani si neuvedomila, že jej stekajú slzy po tvári.. keď Radagon začal zrýchlene dýchať - bezradne sa nahla ku nemu, chcela mu pomôcť - upokojiť ho a tak len položila dlaň na jeho rameno a hladkala ho ... aj po chrbte kým ten záchvat neodznel. Chcela mu šepkať slová útechy - no to čo jej opisoval bolo bezútešné. Naznačil jej gestom ruky, že má situáciu pod kontrolou a tak si len voľnou rukou utrela slzy a ďalej počúvala jeho rozprávanie. Nevedela si v hlave spojiť Radagona s vraždením, no to bola jeho nová súčasť a teda to tak nejako musela len prijať. Sama zabila už tiež dve osoby v sebaobrane... a tí ktorých zabil on - tí si to zaslúžili.. no aj tak vidieť tú nenávisť v jeho očiach - bolo to desivé. V jej očiach však vo svojej podstate zostal naďalej hrdinom, neprezradil jeho otca a ... zachránil ju pred podobne strašným osudom v rukách Bronxa. Nemohla mu dostatočne poďakovať pretože len pri predstave čomu o vlások unikla.. sa jej robila tma pred očami. Po tom všetkom si len sťažka povzdychla keď jej poďakoval. Zavrtela hlavou - nahla sa ku nemu a obtočila mu ruky okolo krku, dúfajúc, že priateľské objatie ho v tejto situácii uteší viac než slová, na ktoré nemala silu. Mlčky ho nejaký čas objímala kým v nej rezonoval jeho príbeh a až keď si bola istá, že sa jej nebude triasť hlas - až vtedy prehovorila s tvárou opretou o jeho rameno.* Som tu pre teba Radagon, vypočujem ťa kedykoľvek to budeš potrebovať a pomôžem ti ako len budem môcť. *Uistila ho napokon tichým, zroneným hlasom a už dumala kde by ho vedela ubytovať u Naiyirin - v dome v ktorom s ňou žila.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Jan 05, 2023 5:55 pm
Radagon: *Alespoň něco pozitivního v téhle ošemetné situaci bylo. Milicent měla svůj hrob. V ten okamžik se mu ulevilo. Alespoň má Milicent svoje místo odpočinku. Už teď si představoval, jak ji půjde navštívit, aby jí mohl říct, že je v pořádku a že to všechno přežil. Škoda už jen, že se nemůže vrátit na její farmu. A nepředpokládá, že by mu tamní farmáři vyhověli a vrátili její pozemek. Hold farma Milicent byla kapitola kterou musel uzavřít. A ne jen on, ale celé tohle zpropadené město.* Netrap se tím, nemohla jsi to tušit. *To byl fakt. Pro ty zpropadené farmáře bylo opravdu výhodné říct, že jejich těla shořela na popel, aby získali její půdu. Věděl, že nemají Milicent rádi, ale že by takhle zamaskovali skutečnost, jen pro kus pozemku...to mu přišlo nejvíc nechutné. Vždyť ani nepřiběhli na pomoc. Než se plameny dostaly do fáze, která probudila Radagona, tak měli dostatek času přiběhnout na pomoc, ale asi to prostě nechali být...ale to už je jedno. Bohové jim to vrátí. Tomu věřil. Nakonec ale přišel čas dokončení vyprávění. Sice jí dal rukou znamení, že to má celé pod kontrolou, ale byl fakt, že její dotek ho držel na hladině. Opravdu mu tím pomohla. Před chvílí tvrdil, že s tím nedokáže bojovat sám a nakonec dělal znova to samé. Po tom záchvatu to už bylo nic. Už to jen završil tou jednodušší částí o útěku a zabitích. Za tu dobu, co žil na ulici a utíkal před Bronxem a jeho lidmi, se naučil přijmout ten fakt, že zabil, že si to Patches zasloužil a že je to hold součástí života. A v tomhle městě to platilo dvojnásob. Proto s ním zabití Bronxe už nehnulo. Naopak byl rád, že to udělal. Možná i zklamaný, že tak pomalu. Její obětí ho ale osvobodilo trochu od všech těch temných myšlenek. Objetí jí opětoval jednou svojí rukou. Druhá se mu třásla. Asi z toho silného svírání peřiny a tak nějak i celkově z toho všeho. Snažil se soustředit jen na to dobré a zrovna jediná dobrá věc byla to, že je v teple, najezený a že je Auriel v bezpečí.* Opravdu moc si toho cením. Moc mi to pomohlo. *Pak se na ní podíval.* Proto, až budeš cokoliv potřebovat, jsem tady. Vždycky. *Koneckonců jí stále dlužil za hodinu čtení.* Například naučit stopovat, ale to už máš v ceně automaticky. *Trochu se pousmál a tentokrát to nebylo falešné. Očividně to opravdu pomohlo. Tím, že si o tom promluvil to celé přijal a mohl to začít pořádně zpracovávat. Ale asi to bude běh na dlouhou trať. Nakonec se na ní ale podíval trochu trapně.* Vím, že jsi mi právě pomohla a já ti slíbil cokoliv na oplátku, ale asi od tebe budu znova něco potřebovat. *Podíval se na ní a upřeně se jí zadíval do očí.* Kde tady najdu záchod...?
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sat Jan 07, 2023 1:35 pm
*Povzdychla si keď ju objal a keď sa odtiahla opäť jej poďakoval. Trhane prikývla a usmiala sa na neho so širokým úsmevom.* Beriem to na vedomie! *Hlesla a potom so záujmom počúvala čo od nej potrebuje. Keď povedal, že potrebuje nájsť záchod - zasmiala sa a utrela si oči od zvyškov sĺz.* Poď za mnou. *Prehovorila pobaveným hlasom a odtiahla sa aby sa mohli postaviť z postele.* Len opatrne.. aby sa ti nezatočila hlava. *Požiadala ho a bola mu pripravená pomôcť ak by sa zapotácal. Potom prešla ku dverám a keď vyšla na chodbu ukázala prstom do ľava.* Na konci tej chodby nájdeš kamenné schodisko - keď po ňom zídeš uvidíš to. Nočníky vynáša služobná pravidelne v sprievode strážcov keďže je slnovrat. *Odvetila.* Hneď vedľa je miestnosť s vodou a mydlami a potom aj malá lázeň kde sa môžeš umyť. *Síce ho umyla handrou a mydlovou vodou kým spal - mal aj túto možnosť takže mu ju ponúkla.* Odnesiem zatiaľ riad do kuchyne, nemusíš sa ponáhľať - počkám ťa tu. *Prehovorila a vrátila sa do izby po tácku s riadom a vodou - následne sa vydala do kuchyne. Ani jeden z nich netušil, že ich za rohom počúva Shae, ktorá voči Radagonovi nechovala ani zďaleka pozitívne emócie. Skôr naopak.. len čo by sa vydal po chodbe na ktorú ho poslala Auriel, ponáhľala by sa za ňou do kuchyne aby sa jej pokúsila vtĺcť do hlavy trochu "rozumu".*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sat Jan 07, 2023 2:06 pm
Radagon: *Trochu se zasmála jeho žádosti. Udělalo mu trochu radost, že trochu odčinil tu těžkou atmosféru, kterou tady svými slovy způsobil. Nakonec ale pokusil postavit z postele. Byl to docela souboj. Byl docela ztuhnutý, ale to bylo nic, s čím by se nedokázal popasovat. Na několikátý pokus se postavil na nohy a přidržel se nočního stolku, aby nespadl. Trochu se mu klepaly nohy, ale dal tomu chviličku a udělal první krok. Bylo to lepší, než čekal, tak se jen zhluboka nadechl a prostě vyrazil.* "To dáš, seš drsňák..." *Podporoval sám sebe ve svých myšlenkách a nakonec vyšel s Auriel na chodbu, kde mu začala vysvětlovat, kam by měl jít.* Díky moc. *Pousmál se na ní a začal kráčet směrem kupředu. I napříč tomu, jak si říkal, že je drsnej, tak po pár krocích se přidržoval za zeď, aby to měl trochu jednodušší. Šel tedy svým pomalým tempem směrem k záchodu. Nakonec došel ke schodům a jen se před nimi zastavil.* Tady začíná legrace. *Udělal první krok ze schodů dolů a myslel, že se mu podlomí noha, ale pevně se chytil zábradlí a začal kráčet dolů. Cca po 3 pracovních dnech sešel všechny schody a vydal se na záchod. Po chvilce ho našel a prostě si došel na malou. Strašně se mu ulevilo. Když se totiž postavil, tak ho strašně rozbolel močák, jak byl přeplněný, takže teď cítil naprostou euforii. Pak se ale zamyslel nad tou koupelí, jak mu Auriel poradila. Nemohl odmítnout. Koupel neměl už ani neví jak dlouho. Nechtěl jí tam nechat čekat moc dlouho, ale teplá voda je to, co teď potřeboval, aby se mu prokrvilo tělo a trochu mu to i pomohlo s jeho bolavým tělem. Sundal si spodní prádlo, které bylo poslední kus oblečení, které na sobě měl a skočil do té vody. Okamžitě se mu udělalo lépe. Tohle bylo to, co potřeboval. A navíc po takové době, no cítil se jak v peřince. Ale nemohl tam být celý den, tak se po chvíli jen namydlil, opláchl, vylezl ven a půjčil si jeden z ručníků, do kterého se utřel. Hodil na sebe spodky a ručník vyždímal a hodil si ho přes rameno. Pak ho ale čekala dlouhá cesta zpátky, i když mu to šlo výrazně rychleji. Přeci jen se trochu rozhýbal cestou tam a navíc ta teplá koupel, i když jen krátká, mu velice ulevila.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 1:49 pm
*Shae dokráčala za Auriel do kuchyne a založila si ruky na hrudi.* (Shae)Tak? Ako sa má ten tvoj stalker? *Opýtala sa Auri uštipačne. V kuchyni boli samé, no Auri sa aj tak s obavou rozhliadla okolo seba.* Tichšie, vieš čo sme im povedali - je hrdina, nemal s tým barbarom nič spoločné. *Shae teatrálne prevrátila očami a oprela sa o rám dverí.* (Shae)Vieš čo robíš Riel? Rozmýšľala som kým ste si tam hrkútali.. Po tom tvojom vzkriesenom sedliakovi môže ísť desať ďalších Bronxov, je nebezpečné byť s ním. Ak si dokázal spraviť takéhoto nepriateľa... ach. Silní muži ku sebe priťahujú slabších a oni sa ich držia ako kliešť! Zabil ho a teraz.. určite sa mu budú chcieť pomstiť. *Rozhodila rukami a Auriel si rukami objala hrudník, pri slovách jej priateľky na ňu išla úzkosť.* (Shae)Videla si ako sa na teba ten barbar pozeral? Čo hovoril? Vážne chceš skončiť ako handrová bábika v rukách takýchto mužov?! *Shae si nebrala servítky pred ústa, mala svoje skúsenosti s takýmito "alfa" mužmi a neboli pekné. Chcela jej priateľku uchrániť.* (Shae)Stojí ti za to? Koľko ste sa videli? Poznáš ho vôbec? Možno si hnev toho barbara zaslúžil. *Dala si ruky v bok na čo Auri záporne pokývala hlavou.* Nezaslúžil, Shae. Radagon mi povedal všetko.. nezaslúžil si to čo mu urobili. *Začala ho okamžite obhajovať a Shae naklonila hlavu na stranu s prižmúrenými očami.* (Shae)Nebuď hlúpa Riel, dievča ako ty môže mať desať lepších ako je on... máš snáď málo milencov? *Opäť narážala na to s čím sa jej Auri zverila - na Elgalada a Leonarda.* Tak to není, ja ... ty tomu nerozumieš. Nejde vždy len o sex - mám ho rada, je to môj priateľ a nenechám ho v štichu. Ak po ňom ide viac takých barbarov, o to viac potrebuje moju pomoc. *Oborila sa na ňu tichým hlasom. Obe sa snažili celý čas hovoriť tlmene aby ich nikto nezapočul. Po týchto slovách sa Shae vzpriamila.* (Shae) Medzi mužom a ženou nikdy nejde len o priateľstvo Riel! Vždy, vždy je v tom viac. Chtíč, túžba či neopätovaná láska - z jednej či druhej strany. *Prehovorila veľavýznamným hlasom na čo sa Auri trochu zasmiala a zakrútila hlavou.* Len pre to, že ty to nevieš, neznamená to, že niečo ako priateľstvo neexistuje. A teraz ma prosím ospravedlň... Radagon sa za chvíľu vráti a ja mu chcem zohnať nejaké oblečenie. *Ako to povedala, vykročila popri nej a stratila sa na chodbe. Shae sledovala jej vzďaľujúcu sa siluetu a v hlave sa jej ako záblesky minulosti vynárali útržky toho čo zažila. Keď prišla do Desperosu, uniesla ju skupinka mužov ako je Bronx. Znásilňovanie nebolo to to najhoršie čo s ňou robili... Auri o tom čím si Shae prešla nevedela a teda nevedela pochopiť strach a obavy, ktoré o ňu Shae oprávnene má. Nechcela aby si Auriel prešla tým čo ona a Shae cítila v kostiach, že ten mlaďoch ku ktorému v minulosti Auri cítila nejaké hlbšie city rozhodne neprinesie do jej života bezpečie. Rozhodla sa teda konať na vlastnú päsť, vzala fľašu vína zo skrinky a išla do maličkej izby, ktorá dočasne slúži Radagonovi.. tam sa posadila na posteľ, poháre položila na stolík a naliala do oboch víno. Čakala na jeho návrat.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 2:20 pm
Radagon: *Radagon si teda užil svoji krásnou, i když poměrně krátkou koupel. Když vylezl, utřel se do ručníku, oblékl si zpátky ten jediný kus oblečení, který tam u sebe zrovna měl a postupně si to kráčel směrem nahoru. Už se mu chodilo výrazně lépe. Prokrvení předchozím pohybem a koupel prostě udělaly svoje zázraky. Nevyléčilo ho to samozřejmě, ale i tam malá úleva se přece počítá. Cestou se ale párkrát zastavil a přemýšlel, zda udělal dobře, že o tom všem Auriel řekl. Jasně, potřeboval se vyzpovídat a Auriel byla jediná osoba v Desperu, u které to vyprávění mělo pro Radagona nějaký efekt, protože byla jediná, kterou tady znal. Ale zasloužila si něco takového slyšet? Co když teď bude mít zbytečně temné myšlenky a bude se kvůli tomu cítit špatně. Možná si trochu ulevil od těch zlých vzpomínek, ale přihoršil si dalšími temnými myšlenkami.* Zachoval jsem se jako sobec... *Kousl se do spodního rtu a trochu se zamračil. Nakonec ale jen zavrtěl hlavou.* "Nesmím o tom takhle přemýšlet." *Hold prostě nebyl ve stejném psychickém rozpoložení jako kdysi na farmě, kde téměř všechno viděl světle. Už na sobě neměl ty růžové brýle. Viděl teď život v Desperu takový, jaký reálně je a to se prostě podepíše i na přemýšlení člověka. Nakonec se ale vydal do svého přiděleného pokoje. Doufal, že cestou nikoho nepotká. Chtěl se teď vyvarovat veškerému personálu, či zákazníkům. Nakonec se dostal až k pokoji a vešel dovnitř. Zprvu si Shae ani nevšiml, no když zavřel dveře a otočil se k posteli a tam spatřil Shae. Jejich pohledy se střetly. Nemohl si pomoct, ale podívat se na ní znechuceně. Vzpomněl si na to, co mu řekla Auriel, tak to hned změnil na umělý, hraný úsměv. Chtěl se snažit s Shae vycházet, i když to bylo těžké, obzvlášť, když jí vidět opravdu nechtěl. To bylo zatím to nejméně, co mohl pro Auriel udělat. Všiml si i vína ve skleničkách na nočním stolku.* Jak vám mohu pomoci, slečno Shae. *Pokusil se k ní mluvit co nejvíc s úctou, taak jak ho učila jeho mamka a otec. Mezitím kráčel k místností. Stání pro něj začínalo být problematické a tak si potřeboval sednout. Ručník, který měl přes rameno hodil před opěrku jedné židle, kde ho chtěl nechat vyschnout, židli pak otočil směrem k Shae a sedl si na ní.* Prvně bych ale chtěl poděkovat za pohostinnost. *Slušnost byla na místě, i když jí opravdu nemusel. Nevěděl, jestli jí to tady patří nebo tak, ale minimálně je to jediný článek tohoto podniku, který znal, a tak to řekl alespoň jí.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 4:55 pm
*Auriel zháňala oblečenie pre Radagona v ktorom by nevyzeral ako nejaký erotický sluha či necudné zvieratko. Bola to pomerne ťažká misia, sama bojovala s tým nájsť tu niečo čo neodhaľovalo úplne všetko... takže to chvíľu trvalo. Toto Shae vedela tiež takže využila príležitosť a čakala na Radagona v jeho izbe. Keď vošiel dnu neušlo jej ako sa na ňu pozrel a teda v nej narástol voči nemu ešte väčší hnev, bola však dobrá herečka - akoby aj nie keď robila v nevestinci kde sa často musela usmievať a chovať sladko ku mužom z ktorých jej bolo nevoľno. Vzala do ruky víno a keď sa Radagon posadil ponúkla mu jeden pohár, sama držala druhý pohár v ruke.* (Shae)Ale ale... aká pohostinnosť? Aj slúžka čo vynáša nočníky má tu lepšiu izbu než ty.. a tej trochy jedla čo zvýšilo zo včera, to si nikto nevšimne, že zmizlo. Zožrali by ho prasce. *Opätovala mu neúprimný, no dôveryhodnejší úsmev než aký ukázal on. Hoci sa usmievala a v podstate mu hovorila, že nemusí cítiť vďačnosť - v jej slovách bola taká ostrá horkosť z ktorej bolo jasné, že ku nemu necítili sympatie.* (Shae) Prišla som sem ... aby som sa s tebou uzmierila. Myslím Radagon, že sme nezačali najlepšie. Som tu kvôli Riel ehm.. Auriel. *Opravila sa keď použila familiárnu prezývku, ktorou ju volala.* (Shae) Čo myslíš? Si ochotný zakopať vojnovú sekeru? Kvôli nej - zdá sa, že ju máš rád, alebo sa mýlim? *Opýtala sa ho a stále držala pred sebou čašu a čakala či si ju od nej vezme. Samozrejme klamala ... nebola tu aby sa s ním uzmierila, Bola tu kvôli Auriel aby z neho dostala informácie... o ľuďoch ako Bronx, ktorý by mohli byť pre Auri nebezpeční. Bola tu aby zistila čo je Radagon zač a ak by mala podozrenie, že chce Auriel ublážiť - neváhala by ho v spánku zadusiť či mu hodiť do polievky trochu jedu na krysy len aby Auri pred ním ochránila.* (Shae)"Raz síce vstal z mŕtvych, no druhý krát sa mu to nepodarí ak sa do toho vložím ja." *Sľúbila si v duchu a čakala na jeho reakciu.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 7:06 pm
Radagon: *Když mu Shae nabídla víno, tak jen zamával rukou, že nechce.* Děkuji, ale nepiju. A i kdybych pil, tak alkohol v mém aktuálním stavu není nejlepší nápad. *Alkohol ještě nikdy neměl, ale znal jeho účinky. Jeho otec dokázal pít opravdu moc. Možná měl díky tomu vysokou toleranci, ale vzhledem k tomu, že nikdy neměl ani kapku, byl po dlouhé době najedený a navíc ještě stále poměrně slabý a zmlácený, tak by s ním dost možná zatočila i tak jedna sklenička. A to nechtěl. Potřeboval se dát do kupy co nejrychleji. Pak mu sice řekla, že nemá za co děkovat, vzhledem k tomu, že vlastně žije v té největší díře, kterou dostat mohl a dostal jídlo, které by šlo prasatům. Vlastně si to i díky hořkosti v jejich slovech přeložil, jako kdyby on sám byl jedno z těch prasat. Bohužel pro Shae, tak Radagon vyrůstal na farmě, poslední 2 roky strávil v malé a opravdu nechutné místnosti a doteď byl nějakou dobu i na ulici. Tohle byl pro něj i tak luxus. Tudíž se na ní jen falešně usmál.* Ne, ne, opravdu se jedná o pohostinnost. Je tady poměrně pohodlná postel a dobré jídlo. Je to lepší, než co jsem měl doposud. *Hodil jí zase falešný úsměv. Touto větou jí chtěl trochu vrátit to, že mu naznačila, že žije v tom nejhorším, v čem mohl. On si to naopak vážil a užíval. Když pak z jejích úst vypadlo slovo usmířit, tak se mu udělalo zle. Nakráčí sem s hořkými slovy a pak se chce usmířit. To určitě. Nevěřil jí ani nos mezi očima, ale slíbil Auriel, že se pokusí se s ní usmířit. To bylo tedy přesně to, co udělal.* To si opravdu vážím, slečno Shae. Věřím tomu, že tohle je to, co by si Auriel přála a tak jsem jedině pro. *Pak se bolestivě postavil, protože chtěl udělat něco, čím to jejich příměří nějak oficiálně uzavřou. Shae byla dáma a i když lehká, snažil se teď kvůli Auriel působit co nejlépe dokázal. Proto se před ní bolestivě uklonil a pravou ruku si přiložil na levé rameno.* Mockrát děkuji za váš návrh. Věřím, že spolu budeme vycházet. Pro dobro Auriel. *Pak ještě chvíli počkal a nakonec se zpátky posadil na židli.* Riel...mám tedy zato, že jste její kamarádka? *Nedokázal si představit, že někdo, kdo by byl schopen někoho předhodit někomu jako je Bronx pro svoje vlastní bezpečí by neudělal to samé i Auriel. Nevěřil jí. Měl jí jako někoho, kdo by Auriel předhodil vlkům, kdyby to znamenalo, že si zachrání krk. Ale kvůli Auriel byl ochoten tento svůj názor překopat. Nešlo to ale jinak, než že s ní bude více mluvit a případně i trávit čas.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 10:07 pm
*Odmietol pohár vína a teda ho trochu otrávene položila naspäť na stolík - zo svojho pohára sa však napila aj tak.* (Shae)Tak ... skromný. *Pousmiala sa keď ocenil aj tuto komoru aj jedlo, ktoré mal. Sledovala ho s prižmúrenými očami čo by si mohol pomýliť so záujmom či sústredením, no pravdou bolo, že proste ju len vytáčal. To ako veľmi sa snažil byť nekonfliktný ju dostávalo do vývrtky. Choval sa príliš slušne, príliš zdvorilo a formálne. Doslova na ňom nemohla nájsť jedinú chybu či náznak niečoho vďaka čomu by sa mohla na neho oboriť a poriadne sa do neho pustiť.* (Shae) To by si priala, iste. *Prikývla, no zároveň trošičku nespokojne mľaskla a znovu sa napila vína. Keď sa jej opýtal či je Auri jej kamarátka - zarazila sa. Samozrejme ju mala rada... po dlhej dobe sa jej niekto takto dostal pod kožu. Auriel si získala jej pozornosť už v ten prvý deň keď preletela oknom a pristála na posteli v miestnosti kde si Shae, Calore a banda ostatných prostitútov dopriavali sexuálne orgie. Spôsob akým Auriel neohrozene čelila nahému Caloremu - to ako mu ukázala prostredník keď jej prikázal aby sa vyzliekla a pridala sa ku orgiám.. to bolo niečo! Obdivovala jej húževnatosť, jej odvahu a celkovo tú premenu, ktorou si prešla keď sa dostala do Desperosu. Zbožňovala to ako spolu popíjali víno a hovorili o živote.. o mužoch a o láske celé hodiny. Shae nikdy priateľku nemala a Auri tiež nie... tak trochu sa našli - hoci boli ten najnepravdepodobnejší párik kamarátok pod slnkom. Shae sa neskutočne bavila na jej nevinnosti a so škodoradostnou radosťou ju zasväcovala do tajov rozkoše, ktoré si môže dožičiť... s mužom či bez muža, takže áno. Rozhodne bola Riel jej priateľka, mala ju rada takmer ako sestru - proste to s Riel bola láska na prvý pohľad no nie v romantickom slova zmysle.* (Shae)Mám ju rada ako vlastnú sestru. *Vysvetlila mu a keď naklonila hlavu jemne na stranu - opäť sa napila vína.* (Shae)Tam odkiaľ pochádzam.. tam sa v rodine ochraňujeme. Zabíjali by sme pre seba a ja rozhodne budem zabíjať ak by jej mal niekto ublížiť. *Hoci to hovorila nevinne bola to vyhrážka. Vtedy v tej miestnosti to síce nevyzeralo, že by bola schopná Shae bojovať, no ak by sa Bronx Auriel zmocnil - bola pripravená skočiť na neho so svietnikom v ruke len aby Auri neodniesol z miestnosti.* (Shae)Ehm.. nuž ak spolu máme vychádzať, mali by sme sa trochu spoznať - čo myslíš. *Opäť sa na neho falošne usmiala.* (Shae)Takže ... Riel a ty, učila ťa písať, že? Tak ste sa ..... spriatelili? *Na poslednom slove dala dôraz, myslela si totiž, že šlo o viac než len o priateľstvo. Prižmúrila oči a pohrávala sa s vínom v pohári.* (Shae)Nejde mi do hlavy na čo by farmárovi niečo také bolo. *Hovorila o vzdelaní s tak sladkým úsmevom, no bol príliš sladký - tak sladký, že dúfala, že z neho dostane Radagon cukrovku.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 10:37 pm
Radagon: Lichotíte mi, slečno Shae. *Uměle se na ní usmál. Měl pocit, že každé její slovo je nějakým způsobem urážka jeho osoby. Pořádný sarkazmus. Ani by se nedivil, kdyby tomu doopravdy tak bylo. No on útočil zpátky úplně stejně. Byla to taková neviditelná válka. Vítěz byl ovšem stále v nedohlednu. Ale Radagon byl připraven bojovat opravdu dlouho. Trochu ho překvapilo, když se trochu zarazila nad jeho otázkou, zda je Auriel její kamarádka, ale nakonec to opravila chvíli na to.* ,,To určitě. V takovém případě by se nekrčila v rohu, když si to k ní Bronx kráčel, když chytil rapla...lhářka jedna..." *Radagon se sice usmíval, ale trochu mu trklo v obočí, když jí označila za sestru.* "Však já dostanu na povrch tvoji pravou náturu..." *Pak poslouchal její kecy o tom, jak to mají tam, odkud pochází. Zvedl se mu tlak.* "Jop, přesně takovou ochranu před Bronxem jsem viděl..." V tom případě jsme si v tomhle velice podobní. *Samozřejmě to myslel na to, že by zabíjel pro své blízké. Kdysi možná ne, ještě na to nebyl dost dospělý, ale po těch věcech co zažil tady...radši ukončí cizí lidský život, než aby někdo jen zranil někoho jemu blízkého. Moc dobře totiž věděl, co znamená slovo bolest a nikdy nedopustí, aby jeho skutečnou definici pochopil i někdo další z jeho blízkého okruhu. Navíc to celé řekl stejně jako ona. Jako výhružku s úsměvem.* To zní jako skvělý návrh. Nemůžu než jen souhlasit. *Řekl radostně. Popravdě by ale byl nejradši, kdyby o ní nemusel už nikdy slyšet. Ale byla to skvělá příležitost jak získat důkazy o tom, jak prohnilá ve skutečnosti je.* Ano, díky ní umím číst. Poprvé jsme se viděli, když si prohlížela moji úrodu. Pak menší timeskip dopředu a učinili jsme dohodu, že ona mě naučí čtení, psaní a všem takovým věcem, ke kterým má přístup jen vyšší vrstva a já ji na oplátku naučím lovu, farmaření a tak podobě. *V co nejméně slovech shrnul jejich setkání a vlastně i spřátelení. Radagon minimálně doufal, že ho Auriel vidí jako přítele. Shae v tomhle nepochodí, Radagon neměl nikdy moc času přemýšlet nad dospělými věcmi jako je sex a vztahy. Určitě ne na farmě doma a ani tady. V tom podzemí už vůbec ne. Shae si ale mohla všimnout, že když o tom vyprávěl, tak jeho tón změknul. Vzpomínal na ty časy totiž rád. Naopak mu zase ale stoupl tlak, když měla připomínku k tomu, k čemu by to bylo farmáři.* A proč ne? *Tentokrát jeho tón ale zdrsněl. Byl drsnější a trochu útočnější. Tohle ho naštvalo. Typické kecy klasické vyšší vrstvy.* Je snad špatně, aby někdo přemýšlel nad lepší budoucností a nad tím, že se chce zlepšit v určitých ohledech? Mohl bych říct to samé o tom, k čemu by byli šlechtičně jako je Auriel znalosti ohledně lovu a práce na poli. *Mluvil ostře, za tímhle si stál, ale nekřičel a ani nezvedal tón. Prostě jen zvážněl.* Ale neřeknu, protože naopak mi to přijde super. Že člověk trochu nakoukne do odlišného světa a kdo ví, kdy se mu něco takového bude hodit...
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sun Jan 08, 2023 11:49 pm
(Shae)"Lichôtky, to ti skláňať fakt v úmysle nemám." *Pomyslela si a chcelo to dávku sebaovládania aby pri tom čo povedal neprevrátila očami. Nezľakol sa jej nežného vyhrážania naopak oplatil jej ho. Shae sa uškrnula, dopila svoj pohár vína a zdvihla bojovne bradu keď ho položila prázdny naspäť na skrinku. Potom s jej návrhom o spoznávaní súhlasil a Shae si mohla vypočuť ten príbeh o tom ako sa Radagona a Riel spriatelili.. z jeho pohľadu to znelo ešte nevinnejšie než z pohľadu Auriel.* (Shae) Tak sladké. *Usmiala sa a vycerila pri tom zuby.* (Shae)"Tak sladké, že z toho budem asi grcať dúhu." *Dodala ešte v duchu a premerala si ho od hlavy až k päte. V duchu skonštatovala, že v minulosti bol asi kus, no teraz jeho telo hyzdila jedna jazva za druhou a bol aj dosť podvýživený.. nešlo jej do hlavy čo na ňom Auriel vidí. To ale jej poznámka vyvolala konečne nejakú jeho skutočnú reakciu - šibalsky sa pousmiala a zaklipkala mihalnicami.* (Shae)Riel sa to naučiť musela aby tu nezahynula. *Pripomenula mu sladkým hláskom a ľavou rukou si začala lenivo krútiť okolo ukazováčiku prameň vlasov.* (Shae)Ako však tebe písanie pomohlo zatiaľ pri prežívaní v tomto meste? *Opýtala sa ho s priam detskou zvedavosťou, no samozrejme bola falošná. Potom sa trochu zasmiala.* (Shae)Och ale čo ja o tom môžem vedieť všakže.. *Mykla plecom a opäť prižmúrila oči ako keby sa sústredila.* (Shae) Nu.. Keď si už naznačil ako to chodí u vás v rodine.. *Začala s prefíkaným úsmevom.* (Shae)Ten barbar čo ťa prišiel vykuchať do mojej izby a pred ktorým si sa skrýval v mojej skrini, potom napadol Riel... a kvôli ktorému ten Bronx chcel Riel znásilniť... *Dala si záležať aby mu to všetko pripomenula a chrstla do tváre.* (Shae)Možno som sa len prepočula cez ten rámus ako sa snažili strážci dostať do mojej izby ... no zazdalo sa mi... *Priložila si ukazováčik na líce.* (Shae)Ako keby ten barbar poznal tvojho otca.. zvláštne, že? Čo by mohol mať otec farmára spoločné s takýmto hulvátskym barbarom? Veď... barbari farmy navštevujú len aby unášali mladé dievčatá do svojich táborov a robili si z nich manželky. *Dumala nahlas, chcela ho rozčúliť, útočila na citlivé miesta .. Lásku, priateľstvo a teraz rodinu - aby zistila čo je naozaj zač. Vedela, že muži sa v hneve nevedia ovládať tak dobre ako ženy.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Mon Jan 09, 2023 12:38 am
Radagon: *Jen se pousmál na tu její připomínku, že to je sladké. Bylo mu jasné, že jí to je naprosto jedno. Ale musel hrát tuhle hru. Nemohl si dovolit přestat, protože pak by prohrál a kdo ví, co všechno by jeho prohra znamenala. Raději to nechtěl ani pokoušet.* "Tak falešná, že nevím jestli spím a nebo bdím." *Ale co, on s ní byl teď falešný taky, ale co se dá dělat.* Což je samozřejmě jedině správně. A jsem rád, že to umí. *Jestli jí to udrželo při životě, je to skvělé. Škoda jen, že jí to nenaučil on. Nikdy nedostal tu příležitost, ale tak třeba jednou, kdo ví. No když zmínila jeho přežívání ve městě, tak úsměv pominul. Klesnul a najednou Radagon jen koukal do prázdna. Opět si na chvíli vybavil tu místnost v podzemí a veškeré ty zlé věci, kterými si tam prošel. Nakonec se ale jen pousmál. Tentokrát ale ne falešně, nýbrž opravdově.* To byste se divila, slečno Shae. Psaní to sice nebylo, neměl jsem příležitost si ho vyzkoušet, ale čtení. Čtení mě drželo při vědomí. Ani byste neřekla, jak moc vás drží opakování si abecedy nad hladinou a při vědomí, ještě když ho máte spojené s hezkou vzpomínkou. Vy umíte číst, slečno Shae? Mohu to jedině doporučit. *Snažil se jí to takhle pěkně vpálit zpátky a vrátit jí to. Zatím to dle jeho názoru byla úspěšná výměna připomínek zaobalených do sladkých slov zájmu z obou stran.* Ale no tak, slečno Shae, prosím, neshazujte se. *Řekl s mírným úsměvem, když se zeptala na řečnickou otázku, co ona o tom může vědět. Netušil, jestli o tom něco ví, ale jestli ano a dokáže to cpát do očí někomu, kdo si prošel něčím podobným, byla pro něj ještě větší odpad, než doposud. Pak mu zase chrstla do tváře, že kvůli němu byla Auriel v nebezpečí. To byla pravda a tak se jen kousl do spodního rtu.* A za to bych se chtěl hluboce omluvit. Neměl jsem na výběr, byl jsem zahnán do kouta. To, že to byl zrovna váš pokoj byla blbá náhoda. *Tady sklonil hlavu, když se omlouval. Shae mu byla u prdele, ale tak nějak se takhle omlouval i Auriel. A na tom mu záleželo. No pak se začala navážet do jeho rodiny. Ne přímo, ale bylo by to jasné všem, kteří by jejich rozhovor poslouchali. Využil toho, že ho nevidí, jak je skloněný a přestal se usmívat. V jeho tváři byla spousta hněvu.* "Ta špína..." *Opravdu se jí povedlo ho rozčílit, no měl to štěstí, že se díval k zemi a nemohla ho tak vidět. No když hlavu ale zvedl, tak se zase tvářil normálně.* Není to zvláštní. Ono to tak je. Můj otec je barbar. *Řekl to narovinu. Nestyděl se za to. Byla to jeho rodina, jeho otec. Určitě neměl v plánu skrývat fakt, že je barbar.* Ovšem se zdá, že vaše znalost barbarů je poněkud zaostalá. *Teď jí to otřel o tvář zase on.* Víte, ne každý člověk je stejný. To že je někdo farmář neznamená, že se nemusí naučit číst a psát. To, že je někdo šlechtic neznamená, že se nemusí naučit lovit a farmařit. A to, že je někdo barbar, neznamená, že je to zlý člověk. *Na poslední větu dal obzvlášť důraz. Bránil tak svého otce. Z toho mála co věděl, usoudil, že Bronx a jeho otec byli kdysi dobří přátelé, ale něco se podělalo a Bronx hledal svojí pomstu. No a Radagon byl cesta k ní.* Je pravda, že můj otec si udělal z mojí matky manželku, no stalo se to normální cestou. *Jen dodal, aby v tom měla ta potvora jasno.* Je ovšem zajímavé, kolik jste toho byla schopna vypozorovat/naposlouchat, za tak krátkou chvíli a navíc pod takovým tlakem, který vás doslova imobilizoval. Máte talent na sběr informací. *Teď si rýpnul on do ní.* Dovolte, abych teď položil otázku já. Když už zacházíme do těch osobnějších věcí jako je rodina a podobně. Tak co vás přivedlo k práci v podniku s tímto zaměřením. Samosebou, jste velice krásná, ale nechce se mi věřit, že to jsou vaše jediné přednosti. Co třeba ten sběr informací? Nepřemýšlela jste nad jiným okruhem práce? *Byla to krásná žena, to bezpochyby, ale hnusila se mu tím, jak byla falešná, takže její vzhled a vyzývavé odění s ním nic nedělalo. Ona se mu rýpala v citlivých místech, tak zaryl drápy i on. Nechtěl věřit tomu, že někdo může dělat tuhle práci dobrovolně, protože ho to prostě baví.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Mon Jan 09, 2023 10:11 pm
*Pokúšala sa z jeho odpovedí a vystupovania odhadnúť čo je zač, chcela z neho vydolovať jeho pocity, jeho skutočné emócie - jeho pravé ja, no Radagon bol naozaj dobrý v sebaovládaní .. a to ju hnevalo.* (Shae)Mne si si len rozbil skriňu, Riel si ublížil. *Výraz jej na moment zvážnel, no potom sa opäť začala usmievať.* (Shae)Obaja ju však poznáme.. nedokáže sa hnevať na ľudí čo má rada.. aspoň teda nie dlhú dobu. *Ako to hovorila pokračovala v krútení vlasov keď jej položil otázku ohľadom toho či vie písať.* (Shae) Viem.. či neviem, písacie potreby v Desperose nie sú úplne bežná súčasť tovarov u kupcov a nie sú ani lacné. Svoje peniaze teda utratím radšej na iné veci.. aj tak - komu by som tu písala? Zamilované listy pre nejakého kominíka, čo za mnou sem tam zájde? *Hlesla pobavene, zámerne neodhalila či je alebo nie je gramotná. Tak či tak - jeho ďalšie slová o tom ako ho držala nad vodou pekná spomienka.. no nijako extra ju neobmäkčili. Chcela od neho viac, a ak nezabralo rýpanie do jeho lásky, priateľstva - musela skúsiť rodinu a to sa jej čiastočne podarilo. Trochu sa rozohnil a ako v rozprávaní pokračoval, prezradil jej, že jeho otec bol barbar. Po týchto slovách sa jej pohľad v sekunde zastrel závojom hlbokého odporu, hnevu a strachu. Jeho slová obhajoby takmer nevnímala - naopak bola ešte viac presvedčená o tom, že tento Radagon, ktorému v žilách koluje krv barbara by sa mal od Auri držať čo najďalej. Jeho ďalšie slová sa utopili v jej nenávisti a hneve. Všetko sa jej to vlialo do žíl s takou silou, že mala problém udržať pokojný dych. V mysli sa jej vynárali spomienky na minulosť a čím viac sa ich snažila potlačiť - tým živšie boli. Postavila sa a trasúcou rukou si naliala do pohára víno. Zatiaľ jej Radagon položil otázku čo robí v podniku ako je tento. Na perách sa jej usadil chladný úsmev, no len na moment - bola ku nemu otočená bokom takže si to nemohol všimnúť.* (Shae)Je tak ťažké uveriť tomu, že by žena mohla byť na takomto mieste len preto lebo zbožňuje sex a nevadí jej kvôli tomu využívať mužov a ešte ich ošklbať o pár zlatiek? *Opýtala sa ho a napila sa vína - a dala si poriadny dúšok. Potom keď už si myslela, že sa na neho dokáže dívať bez toho aby mala v očiach odpor - sa na neho otočila a venovala mu jeden zo svojich falošných úsmevov. Nezbedne zažmurkala a mykla plecom s nečitateľným výrazom v tvári. Možno Radagon udrel klinček po hlavičke, možno je zved, možno pracuje pre Roberta, možno pracuje pre cech, možno .. pre niekoho za bariérou a možno predáva informácie tomu kto zaplatí viac. Tak či onak určite by mu to neprezradila. Niečo také by nepovedala ani Riel... aby ju neohrozila.* (Shae)Ty snáď sex nemáš rád? *Nahla hlavu na stranu a posadila sa naspäť na posteľ.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Mon Jan 09, 2023 11:09 pm
Radagon: To je pravda, stydím se za to. Ale omluvil jsem se jí a mám v plánu jí to vynahradit, hned jak to bude možné. Zatím ale bohužel nejsem ve stavu, kdy bych si mohl dovolit plnit cizí přání. *Trochu se obhájil. To, že Auriel vrazil do stehna a zranil jí tak mu bylo opravdu líto, ale netušil že to je. Ona mu natrhla čelo, takže si teoreticky byli kvit, ale tak to brát nechtěl. 2 roky jí držel pryč od katastrofálního osudu a nakonec první zranění ale dostala od něj. To bylo to, co ho trápilo. On svoje čelo už ani necítil.* Upřímně si ale nemyslím, že se zlobí. Naopak si myslím, že se já zlobím sám na sebe za nás oba. *Což byla i pravda. Už si to sice několikrát vysvětlil, ale stejně ho to trápilo. Nakonec se mu nesvěřila, jestli umí nebo neumí číst.* To to já nejsem schopen říct, k čemu byste to dokázala využít. Nicméně jestli to umíte, tak je to jedině dobře, jestli ne, tak to mohu jen vřele doporučit. *Hodil jí opět falešný úsměv. Pak přišlo jeho vysvětlení toho, že Radagon je napůl barbar a napůl vesničan, což donutilo Shae vstát a jít si nalít další skleničku vína. Jak k němu byla zády, tak si nevšiml ani její roztřesené ruky a ani jejího chladného úsměvu.* A je tak těžké uvěřit tomu, že by farmář tak moc toužil po lepším životě, že by kvůli tomu obětoval čas na poli a učil se místo toho číst? *Navázal zpět na téma, které už uzavřeli, ale měl pocit, že tam trochu prohrál, tak teď urovnal skóre.* Ale teď k věci, upřímně, ani ne tak těžké tomu uvěřit, jako spíš, že by mě to nenapadlo jako první možnost. Jestli tomu ale tak je, tak proti gustu žádný dišputát. *Pak ale přišla otázka, která ho trochu zarazila. Odpověď byla těžká, ale nakonec to hrál na otevřenou ruku.* A záleží na tom? *Falešný úsměv.* Ale ne, nemohu to posoudit. Nikdy jsem ještě s ženou nebyl. Jaksi na to nebyl čas. Doma mě k holkám nepouštěli a tady... *Opět menší nával zlých vzpomínek.* ...tady na to jaksi nebyl prostor, čas a ani možnost. *Na plnou hubu přiznal, že je panic. Proč by se za to měl stydět? To že ona spala s více muži než on se za svůj život nadechl byla její věc. On bohužel řešil jiné věci. Ale kdo ví, kde by byl, kdyby se mu nestaly ty věci.* Ale pokud to vykonávají lidé jako práci, tak hádám, že to nebude nejhorší.
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Jan 10, 2023 10:21 pm
*Shae sa na neho uprene dívala keď sa priznal, že ho to trápi a, že jej to vynahradí. Neverila mu však - ako by mohla keď to bol polovičný barbar.. zrazu jej bolo perfektne jasné prečo sa jej už od začiatku nepozdával. Odhliadnuc od faktu, že sa ukrýval v jej skrini a odpočúval ich súkromný rozhovor s Auriel - Radagon bol barbar.. proste neuveriteľné!* (Shae)Myslíš, že od teba bude chcieť splniť nejaké želania? *Opýtala sa ho trošku uštipačne a nevinne zaklipkala mihalnicami.* (Shaeo )Ach.. s tým s tebou musím súhlasiť, Riel je v tomto mäkká. *Povzdychla si a na chvíľku bola voči nemu úprimná.. na tú poznámku o písaní nereagovala nakoľko znova vytiahol to s tým učením a písaním.* (Shae)Nič nie je na detských snoch zlé. *Zatvárila sa, že s ním súhlasí a zároveň z neho urobila svojimi slovami trochu naivne infantilného chlapca. Tak ako s jej gramotnosťou - nereagovala ani na tú časť o skutočnom dôvode prečo je tu.. zaujalo ju totiž, že sa jej priznal ku tomu, že ešte nebol so žiadnou ženou. Napila sa vína a trošku škodoradostne ukázala rukou okolo seba.* (Shae)Zdá sa mi to alebo si sa práve ocitol na mieste kde je priestor, čas a možnosť? *Doberala si ho, toto isté však robila aj Auriel ... sama totiž opovrhovala tým ako spoločnosť nazerá na "počestnosť". Nútili ženy zaviazať sa len jednému mužovi ... bez toho aby mali možnosť sami rozhodnúť o tom či im to bude alebo nebude vyhovovať. Možno za to mohlo víno, ktoré už trochu Shae udrelo do hlavy no jeho posledné slová ju úprimne rozosmiali.* (Shae)Nie to vážne nie je. *Skoro by povedala, že bol ešte nevinnejší než Auriel - škodoradostne sa bavila.* (Shae)"Malý barbar, ktorého nepúšťali za dievčatami? Páni a dámy.. v pekle dnes musí mrznúť." *Pomyslela si a rozhodla sa ho v tom ešte trochu vypláchať, nanešťastie sa akurát v tej chvíli na chodbe za dverami ozval šramot a dvere do Radagonovej dočasnej izby sa pootvorili. Dnu nakukla Auri a tvárila sa poriadne prekvapene keď tu zbadala Shae a Radagona spolu.* "Tak to bol vážne jej smiech čo som počula na chodbe! Páni, som rada, že spolu dobre vychádzajú!" *Pomyslela si a žiarivo sa na oboch usmiala.* Skoro som sa chcela ospravedlniť, že vyrušujem. *Hlesla a podišla ku Radagonovi. Podala mu plátenné vrecko s nejakým oblečením, ktoré sa jej podarilo ukoristiť v prádelne. Bolo ušité z takmer identickej bielej látky ako jej šaty.. rovnaký tenký, jemný materiál na ruky aj nohavice. Keďže jej tie šaty pochválil, napadlo jej, že by to mohlo byť fajn.* Snáď som odhadla tvoju veľkosť... bohužiaľ tvoje šaty ešte nie sú vypraté takže.. som ti požičala niečo čo .. sa tu nosí. *Očervenela, trvalo jej sakramentsky dlho kým našla niečo čo neodhaľovalo intímne partie.. nechcela aby sa cítil ponížene ... tak ako ona aj u neho zvolila "najmenšie zlo".* O čom ste sa bavili? *Opýtala sa ich zvedavým hlasom a priateľsky sa usmievala.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Tue Jan 10, 2023 10:53 pm
Radagon: *Ať už mu věřila nebo ne. Ať už si myslela cokoliv, bylo to jedno. Její názor na věc byl pro něj méně podstatný, než pro krávu kuřecí maso.* Věřím tomu, že si o nic neřekne. Ale budu tady, kdyby se cokoliv naskytlo. *Řekl věci tak, jak si je reálně myslel po dlouhé době. Občas bylo potřeba ta zamíchat i tu pravdu, aby to celé tak nějak podpořil.* Ale i tak nejde o její přání. Jde spíš o výpomoc s čímkoliv. Určitě se něco najde, na co bude potřebovat někoho dalšího. I kdyby to mělo být za desítky let. Jsem jejím dlužníkem. *Na slovo jejím dal důraz. On i kdyby potřebovala jen vynést smetí, tak by jí poslal do teplých krajin.* Jednou se jí to může vymstít, ale to je bohužel něco, na co si bude muset přijít sama. Ať už jí to řekne kdokoliv kolikrát bude chtít, dokud nezažije něco na vlastní kůži, co jí přesvědčí přemýšlet jinak, tak bude pořád stejná. Ale radši bych byl, kdyby byla pořád stejná. *Určitě to bylo lepší, než aby se zranila. Jakkoliv. Ale jak si Shae vyloží, že to Radagon myslí, to je už její boj.* Moje slova. Nic na tom není zlého. Koneckonců je to něco, co nás formuje. Někomu se ale hold zdá o jiných věcech. *Narážel na erotické sny a hlavně na ní.* Bohužel mi nepřijde, že je čas a možnost. Jedině snad prostor. Bohužel sex a rozkoš není jediná věc, která mi běhá po hlavě jako některým tady, takže se potřebuju soustřeďovat na jiné věci. *Na to "jako některým tady" dal jasný důraz a koukal při tom na ní. Na její posměšek o tom, že to vážně není nejhorší nijak nereagoval, hlavně, když hned na to přišla do pokoje Auriel. Nemohl, než se na ní usmát zpátky.* Ty nikdy, Auriel. *Najednou se mu svět zase zlepšil. Konečně před sebou neměl jen tu zbytečnou spotřebu kyslíku, ale i normální lidskou bytost. Pak mu podala vak s oblečením a ton jen nakoukl dovnitř. Chvíli se tam zahleděl a pak se jen pousmál.* Moc díky. *Nedokázal si to na sobě představit, ale přijal to se ctí. Hodil to na sebe a bylo to divné. Nikdy na sobě nic takového neměl, ale bylo to lepší, než jen spodní prádlo.* Velikost je tak akorát. Alespoň nebudu vyčnívat až tolik. *Moc si toho vážil, že se snažila mu najít nějaké oblečení. Pak ale přišla otázka, o čem se bavili a on chvíli přemýšlel, co má říct. Jestli tu jejich fiktivní debatu, nebo jestli na plné koule přizná, že se tady hádali pomocí sarkazmu a úsměvu na tvářích.* Ale znáš to. Trochu jsme se sblížili. Jak jsme se poznali, a takové klasické informace, abychom alespoň trochu měli představu, co je ten druhý zač. *Nakonec to zahrál na tu první variantu. Nechtěl jí lhát, styděl se za to, ale bylo to proto, protože jí to slíbil a ve výsledku ani tak úplně nelhal. Ale pravdou bylo, že o té chodící pračce na čůráky věděl všechno, co potřeboval a její přetvářka mu to jen potvrzovala.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Jan 11, 2023 6:58 pm
*Jeho slová o tom, že tu bude ak by sa čokoľvek naskytlo Shae prišli skoro ako vyhrážka a tak len prižmúrila oči a naďalej bola presvedčená o tom, že by najlepšie spravil ak by sa od Auriel držal čo najďalej. Musela s ním však súhlasiť v tom, že sa to Auri môže vypomstiť a desila sa toho. Rozhodne ale nesúhlasila s jeho ďalšími slovami.* (Shae) Ja naopak dúfam, že sa zmení. Čím skôr tým lepšie.. pre jej dobro. *Ako to povedala napila sa vína. Potom sa len sa uškrnula keď zjavne nepochopil to s tými detskými snami, no nekomentovala to.. pokračoval totiž v zaujímavejšej téme. Oponoval jej v tom, že tu nevidí čas a možnosť na sex... tu v nevestinci kde bude zavretý najbližšie dni kvôli zimnému slnovratu. Chcela mu na to niečo odseknúť, doberať si ho, provokovať ho, no do vnútra vošla Auriel. Shae sa na ňu pousmiala úprimnejšie a podala jej víno, ktoré predtým odmietol Radagon. Samozrejme tak Shae spravila až potom čo mu Auriel odovzdala vrecko s oblečením aby mala Riel voľné ruky.* (Shae) Spoznávali sme sa, to je to slovo. *Hlesla Shae pobavene a Auriel sa na ňu zmätene pozrela.* No... to som rada. *Prehovorila Auri váhavo a potom si od svojej priateľky vzala červené víno.* Uhm, ako dopadla výmena dvier? *Opýtala sa jej Auri kým sa Radagon obliekal a dívala sa pri tom do tváre Shae.* (Shae) Prebehlo to.. pomerne rýchlo. Mám aj novú skriňu, hoci je trochu menšia než tá predtým - mám aspoň istotu, že sa mi tam nezatúla, žiadny tvoj starý kamarát. *Zazubila sa na Auri a potom pozdvihla čašu a štrngla si s Auri vínovým pohárom.* Aspoň na niečo sú tí strážcovia dobrí .. na to si pripijem. *Auri sa trochu zasmiala a keď sa Radagon obliekol - otočila sa na neho a mierne sčervenala. To oblečenie bolo vyzývavé.. no rozhodne to bolo lepšie než všetko to čo v tej prádelně našla.* Uhm.. tak, hlavne, že je to pohodlné. *Zakoktala jeho smerom a odvrátila od neho placho pohľad. Shae sa na rozdiel od Auriel neostýchala a Radagona si pozorne prezrela. V očiach pri tom mala opovrhnutie, no aj pobavenie. Potom pohľadom skočila z Riel na Radagona a zase naspäť a trošku sa zasmiala.* (Shae) Panečku, no vy ste mi párik. Celkom sa ku sebe hodíte.. určite by som si vás objednala. Hah, vyzeráte ako keby sa vás chystali obetovať na oltári pri nejakom sexuálnom rituále. *Zasmiala sa na ich účet.* Ach Shae, nemáš teraz niekde byť - alebo tak? *Oborila sa na ňu Auri mrzutým hláskom, lebo jej tiež došlo, že ku sebe ich odevy pomerne ladia. Biela jemná látka Radagonovho oblečenia bola takmer identická s tým jej. Možno by takto mohli vyzerať gigolo a kurtizána pred svadobným oltárom.* (Shae) Ach tak pardón.. ale máš pravdu Riel, musím sa vrátiť do práce.. za moment mi príde zákazník. Aspoň ťa tu niekto zabaví kým tu nebudem. *Hlesla Shae, dopila svoje víno a pobozkala svoju priateľku na líce predtým než odišla z miestnosti. V malej izbe boli opäť s Radagonom sami, Auri tam zostala stáť a nervózne sa pohrávala s pohárom v rukách.* Uhm.. ako sa cítiš je ti už lepšie? *Opýtala sa ho po chvíli tak trochu trápneho ticha a zdvihla pohľad ku Radagonovým nevšedným žltým očiam.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Wed Jan 11, 2023 7:57 pm
Radagon: Tvůj názor je "bohužel" taky názor. *Pousmál se na ní. Jasně, díky tomu by se pak vyhnula spoustě problémů v budoucnosti, ale měla by za sebou něco bolestivého na co by vzpomínala a to prostě nechtěl. Jestli tady byla byť jen malilinkatá šance, že se tomu všemu může vyhnout, bral to všemi deseti. Pak ale vešla dovnitř Auriel a Shae měla stejný nápad jako on. Neříct jí úplnou pravdu a zahrát to, že je mezi nimi všechno v pořádku, i když by i slepý viděl, jak moc jsou mezi sebou takzvaně na nože. Na tu připomínku, že se už žádný její kamarád nezatoulá do její skříně měl krásný comeback, ale nemohl to říct. Neměl jak to zaobalit do přátelské připomínky, a tak to prostě vzdal a dostal dmg z jejích slov.* Díky moc, Auriel. *Nepovažoval to za svoji novou každodenní róbu, ale bylo to mnohem lepší, než nic, takže byl spokojený. Pak ale Shae zase vytáhla nějaké kecy o tom jak moc ladí a on se jen podíval na svoje oblečení. Natáhl před sebe ruku a pořádně si prohlédl svůj rukáv, což bylo skoro jediné, co na sobě měl. Pak se podíval na Auriel.* Máš pravdu. Docela ladíme. *Usmál se na Auriel a pak kdyby se nedívala, tak by probodl očima Shae. Bylo mu jasné, že nemyslela nijak hezky. Ale musel hrát svojí roli.* "Jo, třeba někomu pro změnu dělat dobře, než jen zvedat tlak." *Jen si pomyslel, nijak ji nevyprovázel, i když by ji nejradši vzal a vyhodil dveřmi ven.* Hezkou směnu, Shae. Ať ti to utíká! *Falešně mile jí poslal pryč a ještě k tomu zamával, i když pak se rychle chytil za bok, který měl natažený.* Mávání je ještě ze seznamu, píšu si. *Řekl trochu bolestivě, ale po chvíli ta bolest odezněla. Normálního člověka by to asi ještě bolelo, ale on byl v pohodě. Ty dva roky tam dole mu zničilo tolik receptorů bolesti, že už bolest cítil jen chvilkově a asi ani tak ne tak moc, jako normální člověk.* Ano, ta koupel a procházka po baráku pomohla. A nakonec seznamování se s Shae mě přivedlo na jiné myšlenky. *Asi ne úplně takové, jaké si Auriel mohla představit, ale to bylo jedno.* A ještě jednou moc díky za to oblečení. Není to úplně můj vkus, ale doma bych za to byl nejextravagantnějším farmářem. *Trochu se zasmál i napříč bolesti v dutině břišní.* Dal bych tomu pár dní a budu dobrej. *Pak se jen mile usmál a podíval se kolem sebe.* Ani nevím, kolik je hodin. Jak dlouho jsem vlastně byl mimo?
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Jan 12, 2023 8:39 pm
*Shae Radagon neskutočne vytáčal, musela sa neskutočne premáhať aby ovládla svoj výraz a neprevrátila očami nad tým ako jej poprial peknú zmenu.* (Shae) Skôr než rýchly koniec mi želaj intenzívne vrcholy. *Hlesla zvodným hlasom a žmurkla jedným okom na Auri na čo sa jej priateľka len trošku nervózne zachichotala. Aurielinym rozpakom nepridalo ani to čo hovoril Radagon, že ho Shae priviedla na iné myšlienky. Potom sa zasmiala na tom, že by bol v tomto oblečení extravagantný farmár a musela len súhlasiť.* Ak by si v tomto predával na trhovisku, ženy by ti trhali tú zeleninu priamo z rúk. *Pritakala pobaveným hlasom.* Prespal si skoro dva dni. *Ozrejmila mu.* Ešte pár krát takýto šlofík a slnovrat bude preč. *Usmiala sa a potom si na moment zahryzla do pery.. Shae už nejakú chvíľku poznala a vedela, že svoju priateľskosť len tak neukazuje. Z ohľadom na to čo vravela Auriel v kuchyňke a ako sa snažila Auri od Radagona odhovoriť... obávala sa, že tu len priateľsky nebľabotali.* Shae.. je proste, veľmi svoja. *Prehovorila ako keby sa jej tak chcela zastať, či vysvetliť jej chovanie, no vlastne na to nevedela nájsť vhodné slová.* Ale to si si asi stihol všimnúť kým si tu bol s ňou sám. *Ospravedlňujúco sa pousmiala.* Dúfam, že na teba nebola veľmi ... ostrá. *Nenapadlo jej výstižnejšie slovo.. potom si aj s vínom sadla na kraj postele a napila sa.* Ale.. vie byť aj milá. *Pousmiala sa a spomenula si na ich prvý rozhovor kedy za ňou prišla Shae do izby a v podstate si ju doberala tak dlho kým sa trochu nevzchopila.* "(Shae) Keď si vpadla do tej izby a oponovala si Caloremu - bola si tak sebavedomá a odvážna! A teraz sa tu krčíš v izbe ako vystrašené mača, vzchop sa dievča - tu ťa nepríde zachrániť žiadny udatný rytier." *Slovo dalo slovo a hoci ňou Auriel zo začiatku opovrhovala - Shae sa jej dostala rýchlo pod kožu. Rozhovory s ňou ju bavili.. bolo to tak uvoľňujúce a páni - čo všetko jej Shae vysvetlila a ozrejmila. Už nemala žiadne medzery v tom čo môže očakávať od muža v posteli..*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Thu Jan 12, 2023 9:01 pm
Radagon: *Jen se na Shae při odchodu usmál.* "Spíš ti popřeju nejnudnějšího zákazníka, jakého si kdy měla..." *Pomyslel si v hlavě, kousek poté, co za sebou zavřela dveře a opustila tak místnost. Pak mu zalichotila Auriel a od ní to už bral trochu jinak.* No a já bych jim ji s radostí podával. *Trochu se zasmál nad představou, jaké by to bylo, kdyby vystavil zeleninu a za chvilku by mohl jít opět pryč. Ale kdyby to tak fungovalo, nepotkal by Auriel, takže byl ve výsledku rád, že tenhle magický kousek získal až teď.* Tak ještě ale že neprodávám svoje tělo, to pak roztrhali mě. *Hodil trochu vtípek na celou tu situaci s tím, že se nachází v nevěstinci. No pak, když mu řekla, že prospal dva dny, tak se jen plácl po čele, které měl obvázané, protože tam byla čerstvě zašitá rána od svícnu. Ale ani sebou necukl.* 2 dny? Tak dlouho? *Věděl, že mu spánek chyběl, ale že až tak moc? No to je mazec. Jak se ale zná, tak teď kvůli tomu neusne. Ale to uvidí až večer. Auriel pak začala obhajovat Shae. Radagon byl možná vesničan, ale také si dokázal spojit 2 a 2 dohromady. Došlo mu, že Auriel asi musí tušit, co se tady s Shae dělo. Přece jen jí už nějakou dobu znala, tak to i docela dávalo smysl.* To jo, je trochu specifická v některých ohledech. *Jen si povzdechl.* Zažil jsem už horší věci. Nějaké řeči mi nic neudělají. Navíc, nebyl jsem jen na straně příjemce. *Mrknul na ní jedním okem a usmál se při tom. Nemyslel to tak, že na ní byl zlý, ale Auriel mohla velmi snadno pochopit, že to myslel tak, že jí jen oplácel to, co dělala ona jemu.* Taky říkají, že pes co štěká, nekouše. Ale ne vždy tomu tak je. *Nechtěl ale tvrdit Auriel, že mu lže.* Ale jestli to říkáš ty, tak ti budu věřit. Bohužel si ale myslím, že ke mě se její milá slova nedostanou. *Pak se ale chvíli díval na Auriel a tak nějak si vzpomněl, jak mu říkala, že doufá, že spolu budou vycházet. Tak si jen povzdechl.* Pokud ale někdy naší konverzaci otevřu já, třeba to dopadne jinak. Pokud budu vést tu konverzaci já a budu se opravdu snažit. *Chtěl tomu dát šanci, už jen kvůli Auriel, ale věděl, že pokud by ji nechal vést konverzaci, akorát by mu útočila na slabá místa. Musel to mít pod kontrolou on. Dát tomu pár upřímných a milých otázek nebo vět a třeba se chytne. Jestli ne, tak to se uvidí až pak, ale pro Auriel byl ochoten to vyzkoušet.*
Auriel Ar-Feiniel
Auriel Ar-Feiniel
Poèet pøíspìvkù : 776
Join date : 03. 10. 22
Location : Smrtelník - Měšťan

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sat Jan 14, 2023 1:32 pm
*Keď sa zasmial - pridala sa ku nemu s tichým smiechom tiež, nad jeho ďalším vtipom, že by ho roztrhali ak by sa tu predával - len so širokým úsmevom pokrútila hlavou - bola to taká menšia grimasa.* Nuž, to nevylučujem, nemajú to tu veru ľahké.. aspoň z toho čo som tu stihla vypozorovať za ten čas čo sa tu ukrývam. *Hlesla pobaveným hlasom a napokon sa len upokojujúco usmiala keď sa podivil nad tým koľko času bol mimo.* Potreboval si odpočinok, po tom všetkom čím si si prešiel.. nieje sa preto čomu čudovať. *Mykla ramenom.. aj Castiel veľa spal keď bol zranený. Na zotavenie tela bol spánok veľmi dôležitý o tom sa nedalo pochybovať. Veľmi trefné jej prišlo keď Radagon označil Shae za "špecifickú" .. lepším slovom by ju asi neoznačila a preto s úsmevom trošku našpúlila pery a prikývla.* To je to správne slovo. *Pritakala a napokon zvážnela keď jej pripomenul, že zažil aj horšie vec. Spomenula si na všetky tie desivé spôsoby mučenia, ktoré jej opisoval a zaplavila ju ľútosť. Vyvolalo to v nej však aj inú spomienku - pripomenulo jej to - pred čím ju Shae varovala v kuchyni a na moment si zahryzla do pery. Medzi tým jej Radagon vravel jeho názor na Shae.. nechcela ho tlačiť do toho aby s ňou vychádzal rovnako nechcela Shae tlačiť do priateľstva s Radagonom.. stačilo jej keď na seba nepôjdu s nožom a tak to nekomentovala a len nepatrne prikývla čím mu dala najavo, že ho vníma a súhlasí s jeho slovami.* Ten muž, Bronx.. Nemal jediného spojenca Patchesa.. hovoril si o tom, že ťa mučili ich ľudia. Koľko ich bolo? Myslíš, že ťa budú hľadať a budú sa ti chcieť pomstiť keď zistia, že je Bronx mŕtvy? *Znela trošku nervózne, toto by ju totiž bez Shae nenapadlo.. Auri musela uznať, že na tom niečo je. Chcela Radagona ubytovať u Naiyirin ... chcela mu pomôcť dostať sa z tohto pomyselného dna, no desila sa predstavy, že by sa ku nim domov dostal niekto ako Bronx.. ani nie tak kvôli sebe ako kvôli Naiyirin. Nechcela ju ohroziť, bola pre ňu ako druhá matka.* Vieš, už tu o tebe všetci vedia, o tom, že si zabil toho barbara.. na milión percent o tom budú tunajší spoločníci živo diskutovať so svojimi klientami.. dostane sa to von a po slnovrate ... no je takmer isté, že sa to dostane aj do uší ľudí čo ťa mučili a ktorí začnú po tejto informácii konať. *Hlas mala tichý a plný obáv - dívala sa mu pri tom do jeho žltých očí a so zatajeným dychom čakala na odpoveď.*
Radagon
Radagon
Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 09. 10. 22

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Sat Jan 14, 2023 2:40 pm
Radagon: Očividně to některým lidem ale nevadí. *Narážel na Shae, kterou tahle práce očividně bavila, i kdyby na ní lidé měli stát fronty dny i noci.* Asi máš pravdu, ale stejně, dva dny? *Poptal se řecnickou otázkou s stále nevěřícím tónem. Kdyby takhle dlouho spal doma, tak by dostal pěkně vytaháno za uši.* Ale asi nemá cenu se nad tím nějak zastavovat. Opravdu mi to pomohlo a posunulo mě to blíž k normálnímu fungování. *Sáhl si na biceps své vyhublé ruky. Byl mnohem menší, než předtím na farmě. 2 roky minimální stravy a nehýbání se má hold svůj dopad. Co ale má svůj dopad, tak je i jeho čin zpřed 2 dnů. Ano, myslí smrt Bronxe. Doufal, že to nebude muset řešit, dokud alespoň neskončí ten slunovrat, ale očividně se znova slova jeho otce naplňují, takže je potřeba, aby čelil svým problémům.* To je pravda. Bylo jich...ani popravdě nevím kolik. Hlavní byl Bronx, pak Patches. Pak tam byl ještě Rhodney, Sheppard, Teila a Ronon. No a pak spousta lidí, kteří jsou ale spíš jen pěšáci. Ti se nijak nepodíleli na mém pekle, ale jsou soušástí celé té jejich podzemní sítě. *Trochu se myšlenkami zase ztratil v minulosti. Rhodney byl naprostý génius. On vymýšlel plány a strategie, ale nikdy si nešpinil ruce, neměl na to. Sheppard byl jejich hlavní "vojenská" jednotka. Zkušený z řad vojáků nebo rytířů. Moc dobře věděl, co dělá v boji a dokázal se ohánět snad s každou zbraní. Teila byla mistryně magie. Byla to jejich podpora z dálky. No a Ronon, to byl zvíře. Kdysi byl on ten, koho lovili, no nyní je lovcem on. Jak tohle všechno Radagon věděl? Ti hlupáci měli zasedací místnost hned vedle jeho mučírny. A zdi nebyly nejpevnější. Rhodney je snad pokaýdé varoval nad faktem, že je Radagon hned vedle, ale oni ho vždycky ujistili, že se nemusí ničeho bát. No, všechno tohle se mu ale teď vyplácí.* Auriel, já...nechtěl jsem to moc vytahovat ven, aby ses nebála nebo tak, ale ano, je dost pravděpodobné, že nebudu mít klid, dokud kdokoliv z nich dýchá. *Pak si trochu nervózně propletl prsty a začal si poklepávat nohou, když se trochu zakousnul do spodního rtu.* Ovšem, to nebudou mít ani oni. Člověk, kterého jsem se nejvíce bál a který byl do celé té mojí situace, je teď pryč. Stejně tak Patches. Ostatní budou problémoví, ale neměli ke mě takový vztah jako Bronx. *Snažil se jí trochu uklidnit, ale sama mohla vycítit, i když to neřekl napřímo, že má v plánu se zbavit dřív on jich, než oni jeho. Že nemá v plánu se vracet k farmaření, dokud nezbaví tohle město takové špíny a hlavně nebezpečí. Chtěl ochránit Auriel a tak měl v plánu být jejím takovým stážným andělem, který se pohybuje ve stínech, aby ona mohla chodit na světle.* Ale neboj se nic. Nemám v plánu dělat nic zbrklého. *Byla pravda, že už se nebál snad ničeho, když byl Bronx a Patches pryč, ale kdo ví, jaké to bude, až se potká s dalším z té Zlověstné šestky.*
Sponsored content

Nevěstinec – spodní patro Empty Re: Nevěstinec – spodní patro

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru